بخش آب
1397/07/15 13:03:00
گزارش آخرین وضعیت سیلاب در گفتگو با مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی مازندران؛
آبرسانی به روستاهای مازندران تا پایان امروز به وضعیت "عادی" خواهد رسید
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران درخصوص آخرین وضعیت سیل در استان گفت: از تعداد 261 روستای استان مازندران که به‌دلیل سیلاب دارای قطعی آب شده بودند، تعداد 38 روستا در شهرستان‌های تنکابن و رامسر باقی مانده که با تلاش اکیپ‌های عملیاتی، وضعیت آبرسانی تا پایان امروز به "حالت عادی" خواهد شد.
"مجید عبدالهی" در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون) افزود: دیروز بارندگی و سیلاب در سطح استان به اوج خودش رسید و بر اثر تخریب‌های صورت گرفته تعداد 261 روستا با قطعی آب مواجه شد. بلافاصله همکاران ما به محل‌های حادثه دیده اعزام شدند و تا شب گذشته مشکل آب 207 روستا حل شد و اکنون تعداد روستاهای دارای مشکل آب به 38 روستا رسیده است.
وی با بیان اینکه بر اثر سیل در استان، بسیاری از خطوط انتقال، چشمه‌ها و راه‌های دسترسی تخریب شده است، افزود: نیروهای عملیاتی این شرکت بلافاصله در محل‌های آسیب‌دیده حاضر شده، در برخی از نقاط که امکان ترمیم دائم وجود نداشت آبرسانی به صورت اضطراری و موقت و در برخی نقاط نیز آبرسانی به روستاها از طریق تانکر انجام شد.
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی مازندران تصریح کرد: تمام نیروهای عملیاتی به همراه تجهیزات مورد نیاز بسیج شده تا پایان امروز مشکل تامین آب 38 روستای باقی‌مانده در غرب استان را حل کنند.
وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون وضعیت آبرسانی به روستاهای شرق و مرکز استان مازندران عادی است.
  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر