بخش عمومي
1397/07/13 21:18:00
جعفرزاده با اشاره به وقوع طوفان سهمگین در مازندران:
بخش زیادی از فیدرهای قطع شده مازندران وارد مدار شده است/ 48 تیم عملیاتی در حال رفع عیب نقاط حادثه دیده
مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به وقوع طوفان بی سابقه در استان مازندران، گفت: از ۴۳۸ فیدر فشار متوسط در استان،  34 فیدر قطع شده که تاکنون مشکل 26 فیدر رفع شده است.
میثم جعفرزاده در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، با اشاره به وقوع طوفان شدید در استان مازندران، گفت: این طوفان سهمگین از عصر امروز در غرب این استان شروع شده و با بارش و تندباد بسیار شدید، صاعقه و سیلاب و تندباد همراه بوده است که این شرایط در مازندران بی سابقه بوده است.
وی با اشاره به اینکه در زمان ابتدایی وقوع این طوفان حدود 34 فیدر 20 کیلوولت از مدار خارج شده بود، عنوان کرد: با توجه به اینکه تمامی تیم ها از 24 ساعت قبل برای وقوع این طوفان آماده بودند از این رو در کمتر از یک ساعت تعداد فیدرهای قطع شده به ۸ مورد رسید.
جعفرزاده با تاکید بر اینکه 48 تیم عملیاتی در حال رفع عیب نقاط حادثه دیده هستند، ادامه داد: با تلاش تمامی تیم های عملیاتی فیدرهای قطع شده در استان هم اکنون به هشت مورد رسیده است و با توجه به اینکه طوفان در منطقه همچنان ادامه دارد امکان جابجایی این عدد وجود دارد.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو تاکید کرد: با توجه به آمادگی تمامی تیم های عملیاتی از شب گذشته در منطقه تلاش خواهیم کرد تا در کمترین زمان ممکن به شرایط نرمال دست پیدا کنیم.
  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر