بخش آب و فاضلاب
1397/07/11 11:33:00
مديرعامل شرکت آبفاي خراسان رضوي خبرداد:
تهيه برنامه جامع تامين آب 73 شهرخراسان رضوي براي سال 98
مديرعامل شرکت آبفاي خراسان رضوي از تهيه برنامه جامع تامين آب سال 98 براي 73 شهردر اين استان خبرداد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، حسين اسماعيليان که در جمع همکاران ورزشکار در بيست و يکمين دوره مسابقات فوتسال استان سخن مي گفت با بيان اينکه  اين برنامه براي بدبينانه ترين حالت تهيه شده است اظهار اميدواري کرد با تلاش مضاعف همکاران در ستاد، شرکت هاي تبصره دو و امورهاي تابعه تابستان 98 نيز همچون سه سال گذشته بدون قطع و حتي نوبت بندي آب پشت سرگذاشته شود.
به گفته وي سختي هاي موجود باعث نشده است تا شرکت هاي آبفا از جمله خراسان رضوي در انجام وظيفه خطير سقايي خود قصور کنند .
وي همچنين با اشاره به مشکلات ناشي از تغييرات قيمت ها و در نتيجه افزايش هزينه ها که بار سنگيني را به شرکت تحميل کرده است متذکر شد: ادامه کار در سال جاري و سال 98 با شرايط سال هاي گذشته امکان پذير نيست و بايد در اين زمينه چاره انديشي داشته باشيم.
وي افزود: هيئت مديره ، شوراي معاونين و کميته هاي مديريت درآمد و هزينه و اقتصاد مقاومتي در اين زمينه فعال شده اند و راهبردهاي جبران کاهش درآمد وافزايش هزينه ها را در دست برنامه ريزي و اقدام دارند.
مديرعامل آبفاي خراسان رضوي با اين حال بر حذف هزينه هاي غيرضرور به منظور کاهش هزينه ها و حتي هزينه هاي ضروري تاکيد و همه کارکنان را به صرفه جويي در مصرف اقلام اداري و اولويت بندي فعاليت ها و خروج برنامه هاي غير ضرور از چرخه عملياتي توصيه کرد.


  • خبرنگار: علیرضا صنعت‌نگار
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر