بخش اخبار بين الملل وزارت نيرو
1397/07/05 14:16:00
رئیس سازمان آب و برق سلطنت عمان:
آماده همکاری‌های گسترده با شرکت‌های ایرانی در حوزه آب و برق هستیم
رئیس سازمان آب و برق سلطنت عمان ضمن ابراز خرسندی از حضور شرکت‌های ایرانی در اجرای پروژه‌های آب و برق کشورش، گفت: از ادامه این همکاری‌ها استقبال خواهیم کرد و برای توسعه همکاری‌ها با ایرانی‌ها آمادگی لازم را داریم.
به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، صبح امروز "محمد بن عبدالله المحروقی" رئیس سازمان آب و برق سلطنت عمان با فرهاد یزدان دوست مشاور وزیر نیرو در امور بین الملل و  و سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق دیدار و در خصوص همکاری در حوزه‌های آب و برق گفت وگو کردند.
در این نشست صمیمانه، معاون وزیر نیرو در امور بین الملل ضمن مرور و یادآوری همکاری‌ها با طرف عمانی در حوزه‌های آب و برق، به ادامه این همکاری‌ها و توسعه آن تاکید کرد.
یزدان دوست با اشاره به حضور شرکت‌های ایرانی در پروژه‌های نیروگاهی و آبی سلطنت عمان، عنوان کرد: وزارت نیرو حمایت کامل خود را از شرکت‌های ایرانی همانند گذشته خواهد داشت و از عمان نیز درخواست دارد تا طرح‌ها و پروژه‌های آب و برق خود را به این شرکت‌های با تجربه بسپارند و آنها نیز حمایت خود را از شرکت‌های ایرانی داشته باشند.
در ادامه "محمد بن عبدالله المحروقی" رئیس سازمان آب و برق سلطنت عمان ضمن ابراز خرسندی از حضور شرکت‌های ایرانی در اجرای پروژه‌های آب و برق کشورش، گفت: از ادامه این همکاری‌ها استقبال خواهیم کرد و برای توسعه همکاری‌ها آمادگی لازم را با ایرانی‌ها داریم.
  • خبرنگار: حمید محجوب
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر