بخش برق
1397/07/02 16:19:00
مدیرعامل جدید شرکت توانیر:
بخشی‌نگری مدیران سم مهلکی برای صنعت برق خواهد بود/ فاصله قیمت تکلیفی و تمام شده برق افزایش بیشتری خواهد یافت
مدیرعامل جدید شرکت توانیر نگاه بخشی و چندصدایی در سطح مدیران را سم مهلکی برای صنعت برق کشور عنوان کرد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، محمدحسن متولی‌زاده در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مادر تخصصی توانیر با بیان این مطلب افزود: در حالی به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نزدیک می‌شویم که صنعت برق در طی چهار دهه اخیر به همت کارکنان و مدیران دلسوز خود عملکرد درخشانی داشته است.
وی ادامه داد: در این مدت همواره میان تعرفه تکلیفی و قیمت تمام شده برق فاصله چشمگیری وجود داشته است، بنابراین در طی چهار دهه اخیر با وجود چنین فشار اقتصادی توانسته‌ایم به دستاوردهای بزرگی در این بخش دست پیدا کنیم.
مدیرعامل جدید شرکت مادر تخصصی توانیر با تاکید بر اینکه کشور در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار گرفته است، گفت: طبیعتا در این شرایط فاصله قیمت تکلیفی و قیمت تمام شده برق نیز افزایش بیشتری خواهد یافت؛ بنابراین نیازمند هماهنگی و تلاش مضاعفی برای فعالیت در صنعت برق هستیم.
متولی‌زاده نگاه بخشی و چندصدایی در سطح مدیران را سم مهلکی برای صنعت برق دانست و افزود: در داخل صنعت هر چند تغییر رویه‌ها امر دشواری است، ولی اگر کارکنان هماهنگی مدیران را به خوبی درک کنند مسلما در این مسیر ما را همراهی خواهند کرد.
وی تاکید کرد: در حال حاضر سیاست‌ها و اهداف اصلی وزارت نیرو و صنعت برق کاملا روشن شده است و باید به طور جدی این مباحث مورد پیگیری قرار بگیرد. بایستی بتوانیم با جلب مشارکت تمامی بخش‌ها زمینه اجرای برنامه‌های مرتبط در این بخش را نیز به خوبی فراهم کنیم.
مدیرعامل جدید شرکت مادر تخصصی توانیر در پایان اظهار امیدواری کرد که با همکاری و هماهنگی مناسب تمامی مدیران، کارکنان و فعالان صنعت برق بتوانیم از این پیچ تاریخی به خوبی عبور کنیم.

  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر