بخش آب و فاضلاب
1397/05/09 13:16:00
5 شهر دیگر استان مازندران به سامانه متمرکز 122 پیوستند
رئیس مرکز سامانه ارتباط مردمی آبفای مازندران گفت: در راستای متمرکز سازی سامانه 122، شهرهای قائمشهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی به این سامانه پیوستند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، تیمور داداشی آبکسری با بیان اینکه طرح متمرکزسازی این سامانه از سال گذشته در دستورکار شرکت قرار گرفت، افزود: شهرهای ساری، میاندورود، گلوگاه، نکا و بهشهر نیز در ماه‌های گذشته در این سامانه متمرکز شدند.
وی تعداد مشترکین تحت پوشش این سامانه را 318 هزار اشتراک عنوان و تصریح کرد: تا پایان امسال تمامی مشترکین آب تحت پوشش 122 قرار می‌گیرند.
رئیس مرکز سامانه ارتباط مردمی آبفاشهری مازندران ادامه داد: با اتصال این شهرها به سامانه متمرکز 122، زمان پاسخگویی به تماس‌های مشترکین کاهش می‌یابد.
وی، با بیان اینکه تمامی تماس‌های مشترکین تا حصول نتیجه پیگیری می‌شود، افزود: در پایان نیز میزان رضایت مردم از پاسخ دهی و سرعت عمل کارکنان اتفاقات ارزیابی می‌شود.
داداشی تماس‌های با این مرکز از ابتدای امسال را 22 هزار و 317 مورد دانست و اظهار داشت: 7856 تماس مربوط به اتفاقات و مابقی مربوط به راهنمایی و ارائه خدمات در حوزه‌های دیگر و پیشنهادات و انتقادات بوده است.
رئیس مرکز سامانه ارتباط مردمی آبفای مازندران، از قابلیت پرداخت قبض آب از طریق سامانه 122 خبر داد و گفت: مشترکین می توانند ضمن تماس با این سامانه با اعلام شماره قبض، شناسه پرداخت و نیز دراختیار داشتن رمز دوم کارت عضو شتاب، نسبت به پرداخت آب بهای خود اقدام نمایند.

  • خبرنگار: بهمن آذرمنش
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر