بخش برق
1397/07/19 13:12:00
استاندار قم:
دستگاه‌های دولتی باید در زمینه مدیریت مصرف الگو باشند
استاندار قم گفت: سازمان ها و دستگاه های دولتی باید در زمینه مدیریت درست انرژی و به ویژه برق الگو و نمونه باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، سید مهدی صادقی در مراسم افتتاحیه پروژه های صنعت برق قم که با حضور اردکانیان وزیر نیرو، ذوالنور نماینده قم در مجلس و جمعی از مدیران برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: مدیران ملی و استانی در بخش برق و آب تلاش ها و اقدامات ویژه و قابل توجهی در سطح استان قم انجام می دهند.
وی با ابراز خرسندی از تصمیم ها و برنامه های برق منطقه‌ای تهران در استان قم افزود: شرکت برق منطقه ای تهران در تامین و اختصاص برق استان قم مساعدت ها و زمینه های لازم خدمت رسانی را انجام داده است که قابل تقدیر و تشکر است.
استاندار قم با انتقاد از نتایج مضر و مخرب بخشی نگری در تصمیم گیری های کلان گفت: سیاست استان در زمینه توسعه متوازن حذف بخشی نگری و ایجاد زمینه های سرمایه گذاری وحمایت از بخش خصوصی در سرمایه گذاری در بخش های مختلف به ویژه صنعت برق بوده است.
صادقی با اشاره به برخی از نتایج و ثمرات کارگروه و نگاه سیستمی عنوان کرد: نگاه سیستمی و توجه به اصل مشارکت و توجه به فرآیند کار عمومی در سال های گذشته در سطح استان دنبال شده است، اثرات کار جمعی و حذف بخشی نگری اثرات و ثمرات قابل توجهی به ویژه در بخش صنعت برق در استان به بار آورده است.
وی با اشاره به لزوم اصلاح الگوی مصرف انرژی در استان تاکید کرد: سازمان ها و دستگاه های دولتی باید در زمینه مدیریت درست انرژی و به ویژه برق الگو و نمونه باشند تا مردم نیز با تاسی از عملکرد صرفه جویانه مسئولان دولتی نسبت به صرفه جویی انرژی حساس باشند.
استاندار قم بیان کرد: مشکل فاضلاب  پردیسان مسئله جدی بوده که اننظار می رود وزارت نیرو به وظایف و رسالت های خود در حل مشکلات این منطقه متعهد باشد.
 

  • خبرنگار: مهدي جعفري
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر