بخش عمومي
1397/04/26 10:06:00
مدیرمسئول روزنامه اطلاعات در گفت‌وگو با پاون:
منافع ملی اقتضا می‌کند در جهت مصرف درست آب و برق حرکت کنیم
مدیرمسئول روزنامه اطلاعات گفت: منافع ملی اقتضا می‌کند که ما قدر سرمایه‌های عظیم خود را بدانیم و در جهت مصرف درست آب و برق حرکت کنیم.
حجت الاسلام محمود دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون) درباره نقش رسانه‌ها در هدایت افکار عمومی در جهت صرفه‌جویی مصرف آب، اظهار داشت: با توجه به کاهش بارندگی‌ها و مشکلات موجود در تأمین آب شرب مورد نیاز، رسانه‌ها می‌توانند با انعکاس مسئولانه و دقیق، مردم را به صرفه‌جویی در مصرف آب ترغیب کنند.
وی ادامه داد: منافع ملی اقتضا می‌کند که ما قدر سرمایه‌های عظیم خود را بدانیم و در جهت صرفه‌جویی مصرف آب و برق گام‌های بلند برداریم.
دعایی با اشاره به اینکه مردم بایستی به رهنمودهای متولیان صنعت آب و برق صنعت برق توجه لازم داشته باشند، اضافه کرد: خواست متولیان این حوزه به‌خاطر خود مردم است و اگر مدام بر صرفه‌جویی تاکید دارند، به‌خاطر این است که کشور چه حال و چه در آینده شرایط خوبی از نظر ذخیره آب ندارد.
مدیرمسئول روزنامه اطلاعات در انتهای سخنان خود گفت: علاوه بر مردم، همه نهادها و دستگاه‌ها بایستی به موضوع صرفه‌جویی در مصرف آب توجه جدی داشته باشند و رسانه‌ها می‌توانند در زمینه نهادینه کردن فرهنگ صرفه‌جویی در جامعه نقش بسزایی داشته باشند.

  • خبرنگار: حمید محجوب
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر