بخش هدفمندي يارانه ها
1397/03/22 15:59:00
رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد
16 پروژه مدیریت مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود
رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای 16 پروژه مدیریت و کاهش پیک بار در مناطق مختلف این استان در سالجاری خبرداد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "پیمان پورمعرفت" در این باره گفت: 16 پروژه مدیریت مصرف برق و کاهش پیک بار با اعتباری حدود 20 میلیارد ریال در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود.
وی با تشریح برخی از این پروژه‌ها اظهار داشت: اجرای 20 درصد انرژی خورشیدی 50 کیلووات، اجرای طرح های  TOU  و CCP، شناسایی و تشویق مشترکین برتر و ادامه اجرای طرح بهسامان در مدارس مقطع ابتدایی و راهنمایی شهرستان بویراحمد از مهمترین برنامه هایی است که قرار است در سال جاری باهدف مدیریت مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد اجرایی شود.
رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:‌ جلب همکاری پمپاژهای آب شهری در ساعات اوج بار، جلب همکاری مشترکین اداری و دیماندی غیرصنعتی در برنامه های کاهش پیک، جلب همکاری جایگاه‌های CNG در ساعات اوج بار روزانه و سرویس کولرهای آّبی و گازی در مناطق گرمسیر و نصب سایه بان برروی آنها برای 10 ساختمان از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای مدیریت مصرف برق در این استان است.
پورمعرفت بابیان اینکه اجرای این پروژه ها بستگی به تخصیص اعتبارات لازم است، خاطرنشان کرد: این پروژه‌های برای تعرفه های عمومی، کشاورزی، صنعتی و تجاری اجرایی می شود.
وی گفت: در سال پنج پروژه مدیریت مصرف برق در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
به گزارش پاون، 240 هزار اشتراک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که حدود 190 هزار اشتراک آن خانگی است.

  • خبرنگار: ضرغام علی‌بازی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر