بخش برق
1397/03/02 16:37:00
بسیجیان یزدی فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق را در مساجد استان آغاز می‌کنند
فرمانده پایگاه بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از ورود بسیج به حوزه فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق در مساجد و برنامه های معنوی ماه رمضان خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سیدحجت‌اله رضوی‌نسب" در نشست اعضای پایگاه بسیج شهید بهشتی با اشاره به دستاوردهای گردهمایی بسیجیان کشور در یزد با عنوان بسیج دانش بنیان، پرداختن به مباحث سایبری، پدافند غیرعامل، اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی را مورد اشاره قرار داد و گفت: بررسی چالش‌ها و مأموریت‌های صنعت برق ایران به بسیج صنعت برق استان اختصاص یافته و به‌زودی فعالیت‌های تحقیقاتی در این حوزه به کمک اعضای کارگروه‌های تخصصی بسیج آغاز می‌شود.
او مدیریت عرضه و تقاضا در حوزه برق با وجود بارش‌های کم امسال و نیاز مصرف در پیک بار تابستان را با اهمیت خواند و گفت: بسیج در ماه رمضان با ورود به حوزه فرهنگ سازی مدیریت مصرف، برنامه گسترده‌ای را به کمک بسیجیان مدیریت‌های برق در مساجد شهرستان و نواحی یزد آغاز می‌کند.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سالروز سوم خرداد و حماسه فتح خرمشهر، به برنامه بازدید از خانواده شهدا در این روز اشاره کرد و گفت: در ماه مبارک رمضان با همکاری شورای فرهنگی، محفل انس با قرآن در سالروز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و یک دوره مسابقه دارت ویژه برادران علاقمند به این رشته برگزار می‌شود.
رضوی نسب، به برنامه تجلیل از برگزیدگان مسابقه مهدویت و میدان تیر در برنامه ویژه ولادت امام حسن (ع) اشاره کرد و گفت: امیدواریم روز قدس رمضان امسال، با توجه به بدعهدی‌ها و بی‌ادبی‌های رییس‌جمهور امریکا پرشورتر از سال قبل در دارالعباده یزد برگزار شود.
وی به موضوع بیمه غرامت بسیجیان و فعالیت فرهنگی در پیام رسان‌های ایرانی نیز اشاره داشت و تصریح کرد: متاسفانه در جوامع امروزی، غیبت و بدگویی به خصوص در مجموعه‌های اداری فراگیر شده و لازم است با فضاسازی‌های مناسب، افراد را از پیامدها و آثار زشت این رذیله اخلاقی مطلع کرد.
فرمانده پایگاه بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، توجه بسجیان به موضوع امر به معروف و نهی از منکر را ضروری خواند و بر آن تاکید کرد.

 
  • خبرنگار: حسن غفوریان
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر