بخش برق
1397/02/25 14:23:00
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس:
آغاز طرح همیاران برق در شیراز برای سومین سال متوالی
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از آغاز طرح همیاران برق برای سومین سال متوالی در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهدی طالبی با اعلام این خبر اظهار داشت: این شرکت با توجه به لزوم آموزش و آگاه‌سازی پایه‌ای موارد بهینه‌سازی مصرف برق و تأثیر به سزای فرهنگ‌سازی از سنین پایین نسبت به اجرای طرح همیاران برق برای سال‌های تحصیلی 95-94 و 96-95 اقدام کرد که با استقبال خوبی از سوی دانش‌آموزان، مربیان و خانواده‌های آنها روبرو شده است و همچنین تأثیر بسزایی نیز در کنترل پیک‌بار تابستان سال‌های 95 و 96 به همراه داشت.
وی ادامه داد: به منظور تداوم ترویج فرهنگ بهینه‌سازی مصرف برق، این شرکت نسبت به اجرای این طرح برای سومین سال متوالی در سال تحصیلی 97-96 با همکاری اداره‌های آموزش و پرورش شهرستان ها اقدام نموده و مقرر شده است، نمایندگان آموزش دیده این شرکت  نسبت به حضور در مدارس و آموزش موارد بهینه‌سازی مصرف و ارائه راهکارهای صرفه‌جویی در انرژی برق به دانش‌آموزان، معلمان و مدیران اقدام و بسته‌ها و هدایای فرهنگی آموزشی به آنها اهداء شود.
طالبی یادآور شد: همیاران برقی که موفق شوند با به‌کارگیری موارد بهینه‌سازی مصرف نسبت به مدیریت برق منزل خود در تابستان اقدام نمایند و همچنین مدیران همکاری کننده در این طرح و معلمان دارای بیشترین درصد مشارکت، از پاداش‌های خوبی بهره‌مند خواهند شد.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس اضافه کرد: با توجه به تأثیر به سزای همکاری و پیگیری کادر مدیریتی و آموزشی مدارس در اجرای بهتر طرح همیاران برق و مشاهده نتایج مثبت این موضوع در اجرای طرح در سال تحصیلی گذشته، در سال جاری نیز مدیران و معلمان برتر دارای بیشترین درصد مشارکت از پاداش قابل ملاحظه‌ای برخوردار خواهند شد.
  • خبرنگار: لیلا رحمان ستایش
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر