بخش برق
1397/02/22 17:58:44
مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان در همایش مدیران روابط عمومی صنعت برق کشور:
چالش "کربن و آب " از مهمترین مشکلات کشور است
مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان در همایش مدیران روابط عمومی صنعت برق کشور گفت:چالش "کربن و آب " از مهمترین مشکلات کشور محسوب می‌شود.
افشین روشن میلانی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای آذربایجان  و رئیس شورای  انسجام  بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق آذربایجان شرقی که در همایش مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق کشور در تبریز سخن گفت: ضمن  تبریک روز ارتباطات وروابط عمومی، با اشاره به اهمیت و نقش روابط عمومی ها، یکی از مهمترین  موضوعات مورد انتظار از بخش آب و برق را  جلب رضایتمندی مردم  دانسته و اظهار داشت: توسعه روز افزون فرهنگ مدیریت مصرف آب و برق در بین مردم، یکی از راهکارهای همسو شدن با مشترکین برای اجرای خدمات مطلوب و برنامه های این صنعت مهم و زیر بنایی است.
دکتر میلانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به محدودیت منابع آب در کشورمان تصریح کرد: امروز چالش کربن و آب از مهمترین چالش های وزارت نیرو است و ما بدون توجه به برنامه های اصلاح الگوی مصرف، نمی توانیم به ارزشهای اقتصادی این صنعت دست یافته و در مسیر توسعه این صنعت  مهم، گام بر داریم .
مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان نقش و هنر ارتباطی روابط عمومی های صنعت آب وبرق را در حرکت به سمت مصرف بهینه آب وبرق توسط مشترکین بسیار کارساز  توصیف کرد.
 
  • خبرنگار: بتول میرزایی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر