بخش برق
1397/01/26 11:47:00
پایداری شبکه برق استان مرکزی با استفاده کالای ایرانی
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: پایداری شبکه برق با استفاده کالای ایرانی محقق می‌شود.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمد اله‌داد" در جلسه شورای هماهنگی که با حضور مدیران شرکت با شعار حمایت از کالای ایرانی برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش های همکاران ساعی جهت رسیدن شرکت به اهداف از پیش تعیین شده سال 96 و کسب رتبه های برتر کشوری شرکت در زمینه های مختلف،اظهار داشت: با تلاش های جهادی و شبانه‌روزی همکاران پرتلاش شرکت در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتي در صنعت برق گام های موثری برداشته شده است.
وی بابیان اینکه صنعت برق یکی از صنایع استراتژیک و بسیار پویاست که نقش اساسی و محوری در تحقق برنامه‌های توسعه ملی و اقتصادی کشور ایفا می‌کند بر تسریع در تامین برق صنایع وحمایت از خرید کالای ایرانی تاکید کرد.
اله‌داد تصریح کرد: برگزاری چهارمین کنفرانس ملی کاربرد GIS در صنعت برق در سال 96با توفیقات علمی حاصل شده در این کنفرانس با کوشش های همکاران صنعت آب و برق در استان رقم خورد.
وی استفاده بهینه از منابع و تجهیزات و منابع انسانی با توجه به محدودیت های موجود با باز آفرینی شغل و دگرگونی مشاغل، کاهش تلفات و خاموشی ها و افزایش وصول مطالبات را از جمله برنامه‌های راهبردی سال جاری عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی استفاده از آموزش های صوتی مدیریتی و سازمانی در سفر های بین شهری را گامی موثر در مدیریت زمان عنوان کرد.
وی بر بازدید از شبکه خیابان های اصلی به صورت پیاده روی و صیانت از حقوق شهروندی و ادبیات فاخر در گفتمان، مکاتبات و اخطارها پیرو ابلاغیه توانیر تاکید کرد.
اله داد بابیان اینکه بزرگ‌ترین راهبرد خروج از مشکلات اقتصادی کشور، حمایت از کالای ایرانی است، افزود: با تسهیل و تسریع در تامین برق صنایع و تولید کنندگان داخلی، رونق اقتصادی کشور میسر می‌شود. 
وی خواستار استفاده بهینه از تجهیزات منصوبه اعم از ترانس ها، کابل ها و تابلوهای کم بار شد.
گفتنی است، در پایان این جلسه معاونین شرکت برنامه‌های راهبردی معاونت خود را در سال 97 تشریح کردند.
  • خبرنگار: مریم آجرلی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر