بخش آب
1396/12/27 11:43:55
تصویب طرح تامین آب شرب سه شهر تنکابن، رامسر و عباس‌آباد
مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران از تصویب طرح تامین آب شرب تنکابن، رامسر، عباس آباد و روستاهای مسیر از رودخانه دو هزار و سه هزار خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، ابراهیم یخکشی در نشست بررسی تامین آب آشامیدنی و کشاورزی شهرهای غرب استان در تنکابن  با بیان اینکه مجتمع تامین آب شهرستان های مذکور  یکی از اجزای اصلی طرح جامع آب شرب استان و یکی از برنامه‌های دراز مدت شرکت در این بخش محسوب می شود گفت: پیش بینی می‌شود  عملیات اجرایی دو سد آزارود و دو هزار و سه هزار که کمک کننده تامین پایدار منابع آب شرب و کشاورزی هستند و مطالعات تفصیلی آن ها در دست انجام است در سال 97 آغاز شود.
در این نشست همچنین شمس الله شریعت نژاد، نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در اعتبار بودجه سال 97 ردیف مشخصی برای این طرح منظور شده است و برای هرکدام از سه شهرستان مذکور در اعتبار بودجه سال 97 ردیف مشخص شده است که از این محل حدود 300 میلیارد تومان اعتبار به این سه شهرستان اختصاص پیدا می کند.
شایان ذکر است در این نشست که در روز پنج‌شنبه 24 اسفند در محل فرمانداری برگزار شد  فرماندار و معاون طرح و توسعه آب منطقه ای مازندران و مدیران امور منابع آب، آبفای شهری و روستایی تنکابن نیز حضور داشتند
  • خبرنگار: امرالله براري
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر