بخش عمومي
1396/12/14 19:08:00
صدور 4 حکم جدید ازسوی وزیر نیرو؛
معاون جدید آب و آبفای وزارت نیرو معرفی شد/ تمدید حکم معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزیر نیرو
با صدور 4 حکم از سوی وزیر نیرو، معاون جدید آب و آبفای وزارت نیرو معرفی و حکم معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزیر نیرو تمدید شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "رضا اردکانیان" عصر امروز (دوشنبه) ضمن تقدیر از خدمات "رحیم میدانی" معاون سابق، با صدور حکمی "عباس سروش" را به عنوان معاون جدید آب و آبفای وزارت نیرو منصوب کرد.
در حکم صادره از سوی وزیر نیرو آمده است؛ با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان معاون آب و آبفای وزارت نیرو منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با همکاری سایر معاونین، مدیران عامل شرکت‌های مادر تخصصی، مدیران ذیربط و جلب مشارکت کلیه ذینفعان صنعت آب و فاضلاب در چارچوب برنامه‌های وزیر نیرو در حوزه آب و پساب در دولت دوازدهم، تقدیمی به مجلس شورای اسلامی، نسبت به تحقق کامل برنامه‌های تحت مدیریت با تأکید بر اولویت‌های عمومی و تخصصی مندرج در پیوست این حکم در راستای پایداری فنی، اقتصادی و زیست محیطی آب کشور اهتمام ویژه به عمل آورید.
* تمدید مسئولیت معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزیر نیرو
وزیر نیرو همچنین در حکم جداگانه ای "رضا انجم شعاع" معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو را در سمت خود ابقا کرد.
در حکم انتصاب جدید معاونت حقوقی آمده است،‌ جناب آقای "رضا انجم شعاع "، با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با همکاری سایر معاونین، مدیران عامل شرکت‌های مادر تخصصی، مدیران ذیربط و جلب مشارکت کلیه همکاران، در انجام وظایف و تحقق اهداف و برنامه‌های وزارت نیرو در دولت دوازدهم، تقدیمی به مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اولویت‌های عمومی و تخصصی مندرج در پیوست این حکم اهتمام ورزید.
*انتصاب مشاور وزیر در امور بین الملل
وزیر نیرو با صدور حکم دیگری، " فرهاد یکه یزدان‌دوست" را به سمت مشاور وزیر در امور بین الملل و سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق منصوب کرد.
در حکم وزیر نیرو آمده است: جناب آقای " فرهاد یکه یزدان دوست" با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مشاور وزیر در امور بین الملل و سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با پشتیبانی همکاران تحت سرپرستی و ارتباط و تعامل مؤثر با واحدهای مختلف حوزه ستادی، شرکت‌های مادر تخصصی و شرکت‌های زیرمجموعه، در انجام وظایف محوله در چارچوب برنامه‌های وزیر نیرو در دولت دوازدهم، تقدیمی به مجلس شورای اسلامی، بویژه در تحقق موارد ذیل اهتمام ورزید:
  • مشارکت در توسعه ارتباطات مؤثر بین المللی در جهت تحقق دیپلماسی آب و انرژی
  • راهبری روابط بین الملل و ارتقای سطح همکاری با کشورها، مجامع و نهادهای بین المللی و تقویت نقش کمیسیون‌های مشترک
  • توسعه و راهبری سرمایه گذاری خارجی در صنعت آب و برق
  • راهبری و نظارت بر برنامه‌های حضور صنایع آب و برق در بازارهای بین المللی و حمایت از صادرکنندگان دانش، خدمات و تجهیزات فنی، مهندسی و اجرایی آب و برق
 
*انتصاب مشاور پیگیری‌های ویژه وزیر
وزیر نیرو در آخرین حکم صادره امروز، "علی اصغر میرزایی " را به عنوان مشاور وزیر در امور پیگیری‌های ویژه منصوب کرد.
در متن حکم انتصابی وی آمده است، جناب آقای "علی اصغر میرزایی" با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مشاور وزیر در امور پیگیری‌های ویژه منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با بهره گیری از تخصص و تجارب ارزشمندتان، در ارائه مشاوره‌های مفید و مؤثر اهتمام ورزید.
همچنین در این مراسم از خدمات "رحیم میدانی" معاون آب و آبفای وزیر نیرو و "علیرضا دائمی" قائم‌مقام وزیرنیرو در امور بین‌الملل و پشتیبانی صنایع آب و برق که به افتخار بازنشستگی نائل شدند و همچنین از خدمات "حمیدرضا تشیعی" به عنوان رئیس مرکز پشتیبانی صنایع آب و برق تقدیر شد.

  • خبرنگار: علی اکبر ذاکری
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر