بخش عمومي
1396/12/16 15:09:16
فرمانده بسیج وزارت نیرو عنوان کرد:
آمادگی بسیج برای کمک به اجرای مصوبات کارگروه سازگاری با کم‌آبی/ عملکرد قابل ارایه در حوزه کارکرد تخصصی داریم
فرمانده بسیج وزارت نیرو از آمادگی برای کمک به اجرای مصوبات کارگروه سازگاری با کم آبی خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، داود طارمی امروز (چهارشنبه) در همایش سراسری فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج وزارت  نیرو با اشاره به رویکر بسیج برای مشارکت در فعالیت‌های تخصصی صنعت آب و برق اظهار داشت: از زمان آغاز مسئولیت، کار در حوزه کارکرد تخصصی را در راس برنامه‌ها قرار دادیم و برای اولین بار در سال گذشته برنامه کارکرد تخصصی بسیج در صنعت آب و برق را ابلاغ کردیم.
وی با بیان اینکه عملکرد قابل ارایه در حوزه کارکرد تخصصی داریم، ادامه داد: در زمینه بروز ریزگردهای خوزستان از ظرفیت موجود بسیج استان‌ها برای حضور و کمک در این منطقه استفاده شده و در مدیریت بحران و طرح احیا و تعادل‌بخشی آب زیرزمینی نیز به صورت ویژه وارد عمل شده است.
طارمی افزود: در این مدت کانون های بسیج متخصصین شکل گرفته و در قالب هیات‌های اندیشه‌ورز، نیروهای بسیج در مانورهای تخصصی و طرح‌های مدیریت مصرف ورود کرده‌اند.
وی با اعلام آمادگی برای کمک به اجرای مصوبات کارگروه سازگاری با کم آبی افزود: جمع حاضر با انگیزه بسیار زیادی آمادگی دارند در هر گونه فعالیتی کمک کنند و ظرفیت‌های خوبی برای همکاری در تمامی سطوح همچون بسیج دانشجوی، مساجد، دانش آموزی وجود دارد.
طارمی از هدف‌گذاری در جامعه زنان عشایر برای حفاظت از منابع آب خبر داد و گفت: با همکاری حوزه مدیریت بحران وزارت نیرو درصدد هستیم تا در سال آینده تیم‌های واکنش سریع بسیج وزارتخانه را به منظور افزایش سرعت کمک‌رسانی در شرایط بروز بحران تشکیل دهیم.
 

  • خبرنگار: علی اکبر ذاکری
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر