بخش مناسبت ها
1396/11/29 13:20:57
پایان چهارمین جشنواره ورزشی صنعت آب و برق استان تهران
اختتامیه چهارمین جشنواره صنعت آب و برق استان تهران با حضور مشاور وزیر نیرو و فرمانده مرکز مقاومت بسیج و معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو برگزار شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این مراسم با حضور علی اکبر مهاجری، معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو، داود طارمی مشاور وزیر نیرو و فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو، حاجی رضا تیموری مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران، مشاوران مدیرعامل در امور بانوان و خانواده شرکت توانیر و شرکت‌های تابعه صنعت آب و برق و مدیرعامل شرکت، یکشنبه بیست و هشتم بهمن ماه در سالن آمفی تئاتر شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برگزار شد.
در این مراسم معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو، ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، ایشان را والاترین اسوه و الگو در زندگی فردی، اجتماعی و خانوادگی دانست و گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) بی شک الگویی ارزشمند است که هر یک از ابعاد زندگی‌شان، فرازهای با ارزشی برای یافتن شیوه‌های صحیح زندگی در بردارد.
علی اکبر مهاجری، فعالیت ورزشی را ارزشمند دانست که دارای دو ویژگی استمرار و تدریج باشد که باعث تقویت روح و جسم خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ کارکنان سازمان را سرمایه‌های ارزشمند در سازمان‌ها دانست و گفت: ورزش موجب ایجاد سلامتی و انگیزه در کارکنان و نیز به تبع آن ارائه خدمات شایسته‌تر به مردم خواهد شد.
حسین صبوری در خاتمه سخنان خود از تلاش همکاران شرکت توزیع برق تهران بزرگ که مسئولیت خطیر تأمین برق مطمئن و پایدار کلانشهر تهران را بر عهده دارند، قدر دانی کرد و گفت: با تعهد کارکنان این شرکت در کاهش ده درصدی پیک بار، این شرکت سعی داشته است در امر خدمت رسانی به مردم، گامی شایسته و بلند بردارد.
در این مراسم همچنین دبیر شورای مرکزی ورزش و مسئول هماهنگی ورزش صنعت آب و برق، ورزش را مهمترین عامل کمک به کارآمدی کارکنان صنعت آب و برق دانست و گفت: همکارانی که ورزش می‌کنند تندرست و سلامت هستند و کمتر از مرخصی استعلاجی استفاده می‌کنند.
وی افزود کارمندان دولت بیشترین آمار پشت میز نشینی و کم تحرکی را دارند و همانطور که می دانید بی تحرکی عامل انواع بیماری‌هاست و باید به صورت جدی به این مساله توجه کرد.
مالک حسین زاده با اشاره به بحث تکریم ارباب رجوع در سازمان‌ها گفت: ورزش موجب نشاط همکاران خواهد شد و همکاران بانشاط قطعاً از عهده این امر به خوبی برخواهند آمد.
وی همچنین افزود: با توجه به اجرای پروژه‌های متعدد در صنعت آب و برق، بالاترین استرس به مدیران عامل و مدیران اجرایی شرکت‌ها وارد می‌شود که ورزش می‌تواند تنها راه رهایی از استرس باشد.
گفتنی است در پایان این مراسم جوایز رتبه‌های برتر رشته‌های گوناگون ورزشی اهدا و کاپ اخلاق این جشنواره به شرکت توانیر اهدا شد.
  • خبرنگار: مریم نصیری
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر