بخش آب و فاضلاب
1396/11/23 14:04:00
30 درصد شبکه آبرسانی بوشهر نیاز به بازسازی دارد
معاون برنامه‌ریزی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های آبرسانی گفت: بیش از 30 درصد شبکه آبرسانی استان بوشهر نیاز به بازسازی دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شرکت آبفای استان بوشهر با بیان اینکه بحران کم‌آبی در همه نقاط استان مشهود است اظهار داشت: ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب آشامیدنی تدوین و در قالب برنامه‌های مختلف به جامعه هدف ارائه می‌شود.
وی با تاکید بر بازسازی شبکه آبرسانی شهرهای استان بوشهر بیان کرد: یکی از راه‌های جلوگیری از هدررفت آب بازسازی شبکه آبرسانی است که در این راستا هر سال اعتباراتی برای تحقق این مهم اختصاص می‌یابد.
محمدی از ابلاغ 700 میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های آبرسانی استان بوشهر خبر داد و گفت: این اعتبارات به منظور نوسازي شبكه توزيع فرسوده در شهرستان‌ها، نوسازي خطوط انتقال فرسوده آب، بازسازي تاسيسات آبرساني استان، توسعه خطوط انتقال، كف شكني و ساماندهي چاه‌هاي آب شرب در سطح استان در نظر گرفته شده است.
وی نوسازی شبکه آبرسانی استان بوشهر را در اولویت برنامه‌های این شرکت دانست و تصریح کرد: بیش از 30 درصد شبکه آبرسانی استان نیاز به بازسازی دارد كه در صورت تخصيص به‌موقع اعتبارات اين امر صورت مي‌پذيرد.
 
  • خبرنگار: محمدرضا رزمجو
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر