بخش مناسبت ها
1396/11/21 18:34:00
روابط عمومي وزارت نيرو با صدور اطلاعيه اي خواستار شد:
حضور پرشور کارکنان صنعت آب و برق در راهپيمايي 22بهمن
دفتر روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت نيرو با صدور اطلاعيه اي از تمامي کارکنان صنعت آب و برق خواست تا در راهپيمايي پرشور يوم الله بيست و دوم بهمن ماه حضور بهم رسانند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو (پاون) دفتر روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت نيرو با صدور اطلاعيه اي از پرسنل شريف و هميشه در صحنه صنعت آب و برق کشور درخواست کرد تا همچون سال هاي گذشته در راهپيمايي پرشور يوم الله بيست و دوم بهمن شرکت نمايند.
در اين اطلاعيه آمده است: در شرايط کنوني ، علاوه بر تدبیر مسئولان و تصمیم گیران، آنچه بسیار حائز اهمیت است ، حضور چشمگیر مردم ، به عنوان پشتوانه های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است ؛ حضوری که بیش از هر تحرک دیگری ، دشمنان قسم خورده و بدخواهان نادان مردم و سرزمین عزیز ایران را نا امید می کند. متن کامل اطلاعيه به شرح ذيل است. همکاران گرامی اینک که در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ، مردم همیشه سربلند ایران ، فصل جدیدی از رشد و بالندگی خود را پیش رو دارند، بیش از هر زمان دیگری شاهد توطئه ها و نیات سوء بدخواهان و دشمنان آن هستیم و روزی نیست که به بهانه ای ، از سنگ اندازی در راه پیشرفت مردم و توسعه کشور گرفته تا دخالتهای بی جا ، تحت عناوین فریبنده ای چون حقوق بشر و حمایت از مطالبات مردمی و نظایر آن ، سعی در نابودی اهداف و به انحراف کشیدن آن ننمایند در این شرایط ، علاوه بر تدبیر مسئولان و تصمیم گیران ، آنچه بسیار حائز اهمیت است ، حضور چشمگیر مردم ، به عنوان پشتوانه های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است ؛ حضوری که بیش از هر تحرک دیگری ، دشمنان قسم خورده و بدخواهان نادان مردم و سرزمین عزیز ایران را نا امید می کند. از شما همکاران گرامی دعوت می شود با حضور پرشور وآگاهانه خود در راهپیمایی بیست و دوم بهمن ، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، نمایانگر اراده راستین مردم سرافراز ایران در رسیدن به اهداف متعالی خود و وحدت در برابر دشمنان و بدخواهان کشور عزیزمان باشید .
  • خبرنگار: علی اکبر ذاکری
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر