بخش عمومي
1396/11/17 14:24:00
در ششمین رو از دهه فجر انقلاب صورت گرفت؛
تجدید میثاق وزیر و مدیران وزارت نیرو با آرمان‌های امام خمینی(ره)
وزیر نیرو، معاونان و مدیران صنعت آب و برق کشور پیش از ظهر امروز با حضور در حرم امام خمینی(ره) با آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب تجدید عهد و میثاق کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه فجر رضا اردکانیان، وزیر نیرو به همراه معاونان و مدیران صنعت آب و برق کشور با حضور در حرم امام خمینی(ره) با آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب تجدید عهد و میثاق کردند.
وزیر نیرو در این مراسم طی سخنانی عنوان کرد: آنچه که می‌تواند از رفتار امام راحل(ره) برای ما سرلوحه قرار بگیرد و بنده نیز همواره توجه به آن را در بین مدیران و همکاران صنعت مورد تاکید قرار داده‌ام مسئله صداقت و شفافیت است.
وی افزود: امام خمینی(ره) هیچگاه هیچ مطلب پنهانی نداشتند و اطمینان مردم از این خصلت امام راحل(ره) موجب شد که با همه وجود به حمایت از ایشان بپردازند.
اردکانیان صداقت و شفافیت را یکی از رموز رهبری موفق، تاثیرگذار و ماندنی امام خمینی(ره) دانست و افزود: ما نیز بایستی به سهم خود این دو مولفه را در فعالیت‌های خود مورد توجه قرار دهیم.
در این مراسم وزیر نیرو، معاونان و مدیران صنعت آب و برق کشور با اهدای گل و قرائت فاتحه یاد و نام امام راحل، شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
 


  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر