بخش عمومي
1396/11/16 15:11:40
امام جمعه موقت تهران در جمع نمازگزارن حوزه ستادي وزارت نيرو:
بزرگترين افتخار وزارت نيرو آبرساني به مردم است
امام جمعه موقت تهران در جمع نمازگزارن حوزه ستادي وزارت نيرو گفت: بزرگترين افتخار وزارت نيرو آبرساني به مردم است.
به‌گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نيرو (پاون)، آيت‌الله "کاظم صدیقي" امام جمعه موقت تهران در پنجمين روز از فجر انقلاب اسلامي در جمع نمازگزاران حوزه ستادي وزارت نيرو ضمن تبريک ايام دهه مبارک فجر با بيان اينکه ولايت امير مومنان، ‌کثرت صلوات و آب‌رساني به تشنگان از اعمال صالح است، تصريح کرد: بزرگترين افتخار کارکنان وزارت نيرو اين است که آبرساني به مردم، حيوانات و موجودات زنده را به عهده دارند که يکي از بزرگترين اعمال صالحي است که موجب ورود انسان به بهشت خواهد شد.
وي وزير نيرو را از فرهيختگان علم و دانش دانست و افزود: همواره جنبه مذهبي در وزارت نيرو حفظ شده و هر وزيري که مي‌آيد بر سفره خدمت گذشتگان مي‌نشيند و بايستي به گونه‌اي کار کند تا براي آيندگان نيز سفره خدمت پهن بماند.
امام جمعه موقت تهران اظهار داشت: اردکانيان وزير نيرو مادامي‌که در عرصه خدمت به اميرالمومنين گام بر مي‌دارد و با عشق به اولياء الله به خدمات‌رساني به مردم مستضعف مشغول است در کنار ايشان هستيم.
وي تاکيد کرد: خداوند در حال امتحان ماست؛ لذا بايستي سعي کنيم يادگاري نيکو از خود بجاي گذاريم.
آيت‌الله صديقي با بيان اين مطلب که بايستي انقلاب را دين خود بدانيد زيرا ادامه نهضت پيامبر است گفت: همان گونه که قدرت هاي بزرگ نتوانستند در مقابل پيامبر اسلام ايستادگي کنند و به دين اسلام آسيب برسانند، پس از انقلاب اسلامي نيز تمام ابرقدرت ها تلاش کردند تا با کودتاهاي مختلف، برپايي جنگ تحميلي، وارد کردن خلق بلوچ، خلق مسلمان و انواع گروهک ها به ميدان، به بدنه نظام اسلامي خدشه وارد کنند ولي موفق نشدند، زيرا انقلاب اسلامي از سوي خداوند حمايت و مديريت مي‌شد.
وي با اشاره به حادثه طبس به عنوان يک آيت خدايي گفت: امريکا با برنامه کامل وارد ايران شده بود، ولي چون خداوند از اين انقلاب، کشور و مردم حمايت مي‌کند، همگي آنان به بدترين شکل ممکن هلاک شدند.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به رافت امام راحل و مخالفت وي با خشونت که از خصوصيات پيامبر اکرم نيز هست، گفت: مقام معظم رهبري نيز از اين خصوصيات برخوردار است و اگر از سنگر توحيد که مرجع آن ولايت است خارج شويم مطمئنا آسيب خواهيم ديد.
وي با اشاره به اينکه 4 دهه از حکومت طاغوت مي‌گذرد و در اين مدت سيره و منش و خلقيات پيامبر بر جامعه حاکم بوده و شخص اول کشور نيز آيينه اميرالمومنين است، افزود: ماداميکه پرچم اميرالمومنين برافراشته است مورد حمايت خداوند هستيم.
   
  
  • خبرنگار: علی اکبر ذاکری
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر