بخش عمومي
1396/11/07 11:55:00
ویژه فرماندهان و اعضای شورای حوزه‌های مقاومت؛
دوره تربیت و تعالی بسیج وزارت نیرو برگزار شد
دوره تربیت و تعالی(2) ویژه فرماندهان و اعضای شورای حوزه‌های مقاومت بسیج وزارت نیرو به مدت دو روز در شهر مقدس مشهد برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، دوره تربیت و تعالی(2) ویژه فرماندهان و اعضای شورای حوزه‌های مقاومت بسیج وزارت نیرو با حضور داود طارمی، مشاور وزیر و فرمانده مرکز بسیج و حجت‌الاسلام علی یزدان‌پرست، مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو به مدت دو روز در شهر مقدس مشهد برگزار شد.
در این جلسه داود طارمی، فرمانده مرکز بسیج وزارت نیرو به ارائه گزارشی از اقدامات بسیج وزارت نیرو در کمک به کارآمدی صنعت آب و برق، حضور در زلزله کرمانشاه، کمک به حل معضل ریزگرد خوزستان و تبیین برنامه‌های۹۷ پرداخت و افزود: هر زمانی که به وجود نیروی متخصص و متعهد در کشور نیاز داشته‌ایم اولین گروهی که با قاطعیت و عشق حضور خود را به ثبت رسانده است، بسیج بوده است.
وی تاکید کرد: بسیج همواره در اقدامات جهادی و گروهی پیشرو بوده و با خلوص نیت بدون هیچ توقعی توانسته در اسرع وقت وظایف محوله را با بالاترین کیفیت ممکن به انجام برساند.
حجت‌الاسلام علی یزدان‌پرست، مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو نیز در این نشست بر لزوم برگزاری چنین جلساتی تاکید کرد و گفت: لازم است تفاهم نامه‌ای بین بسیج و دفتر فرهنگی به منظور برگزاری هر چه بهتر حلقه‌های صالحین و پیشبرد برنامه‌های فرهنگی وزارت نیرو منعقد شود.
همچنین در بخش دیگری این مراسم حجت‌الاسلام امیرحسین شاهانی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج اقشار و متخصصین ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری چنین برنامه‌هایی، بر لزوم اجرای این برنامه در هر سال اشاره کرد و به تبیین برنامه‌های سال ۹۷ بسیج ادارات و اقشار پرداخت.


  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر