بخش برق
1396/11/04 13:13:58
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان فیروزآباد خبر داد :
برگزاری نخستین جشنواره تئاتر استانی مدیریت مصرف برق
مدیرتوزیع نیروی برق شهرستان فیروزآباد از برگزاری نخستین جشنواره تئاتر استانی مدیریت مصرف برق باعنوان جشنواره تاتر خیابانی «شب چراغ» با محوریت کودک و نوجوان و با هدف حفظ منابع انرژی در راستای اقتصاد مقاومتی خبرداد.
مدیرتوزیع نیروی برق شهرستان فیروزآباد از برگزاری نخستین جشنواره تئاتر استانی مدیریت مصرف برق باعنوان جشنواره تاتر خیابانی «شب چراغ» با محوریت کودک و نوجوان و با هدف حفظ منابع انرژی در راستای اقتصاد مقاومتی خبرداد.
محمد مهدی تمدن بیان کرد: شرکت توزیع نیروی برق همواره بر استفاده از فعالیت های فرهنگی و هنری در رسیدن به اهداف خود درفرهنگ سازی نحوه مصرف بهینه انرژی و کمک به آموزش اصول شهروندی در زمینه مدیریت مصرف انرژی و نمایاندن نقش مدیریت مصرف انرژی در اقتصاد خانواده تاکید دارد.
وی با بیان اینکه این شرکت دستاوردهای خوبی درزمینه ترویج مدیریت مصرف انرژی داشته  اظهار داشت: انجام این فعالیت ها سبب شده است تا در سال های گذشته شاهد کاهش چشمگیر مصرف انرژی برق در سطح شهرستان فیروزآباد باشیم.
این مقام مسئول، آموزش جامعه محور با محوریت کودک ونوجوان در جهت حفظ منابع انرژی در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت ازفعالیت های گروه های نمایشی با موضوع مصرف بهینه انرژی را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد و ادامه داد: کمک به فرهنگ سازی در جامعه در راستای آموزش اصول شهروندی در زمینه مدیریت مصرف انرژی و نمایاندن نقش مدیریت مصرف انرژی در اقتصادخانواده نیز از دیگر اهدافی است که امیدواریم با برگزاری این جشنواره به آنها دست یابیم.
تمدن یادآور شد: نقش مدیریت مصرف انرژی در اقتصاد خانواده،حمایت ازفعالیت‌های گروه‌های نمایشی با موضوع مصرف بهینه انرژی و توجه به محیط زیست و توسعه پایدار با تولید انرژی پاک و مصرف صحیح نیز از دیگرموضوعات این جشنواره می باشند.
مدیرتوزیع نیروی برق شهرستان فیروزآباد درادامه با تقدیر و تشکر از اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی وانجمن نمایش این شهرستان بابت همکاری دربرگزاری این جشنواره، تصریح کرد: ارسال طرح ها تا هشتم بهمن ماه جاری تمدید شده است و علاقه مندان می توانند تا تاریخ 12 همین ماه لوح فشرده خود را تحویل دهند. تمدن اضافه کرد: اعلام نتایج بازبینی نیمه دوم بهمن و مرحله نهایی جشنواره هفته دوم اسفند ماه خواهد بود.
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان فیروزآباد درخاتمه ابراز امیدواری کرددرآینده بتوانیم با بهره گیری از عرصه هنر و هنرمندان درترویج وفرهنگ سازی موضوع مهم مدیریت مصرف نقش موثری ایفا نماییم.
لازم به ذکر است؛اولین جشنواره استانی تئاترخیابانی" شب چراغ "به میزبانی شهرستان فیروزآباددراسفندماه سال جاری برگزارخواهد شد وبرگزاری کارگاه‌های آموزشی تئاتر خیابانی بخشی از این جشنواره است.
  • خبرنگار: لیلا رحمان ستایش
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر