بخش هدفمندي يارانه ها
1396/10/17 13:31:12
شبكه فرسوده برق شهر مردهك در استان کرمان بهسازي شد
شبكه فرسوده برق شهر مردهك در عنبرآباد استان کرمان به طول ۱۲ كيلومتر و با اعتباري بالغ بر ۲۸۰ ميليون تومان بهسازي و اصلاح شد.
 به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "مجتبی شادجو" مدیر برق شهرستان عنبرآباد در این خصوص بیان کرد: شبکه شهر مردهک به طول 12 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 280 میلیون تومان تغییر کرد.
وی افزود: با توجه به مشکلاتی که در زمینه های مختلف وجود داشت برای رسیدن به مقاومت بهتر در مقابل توفان ها، جلوگیری از استفاده های غیر مجاز، پایداری شبکه و کاهش تلفات و رفع افت ولتاژ برق شهر مردهک این مهم اتفاق افتاد.
شادجو ادامه داد: رفع افت ولتاژ شهرک فرهنگیان با یک دستگاه ترانس و رفع افت ولتاژ شهرک شهید رجایی با نصب یک ترانس دیگر برطرف شد.
شادجو بیان داشت: در طول سیر تحول خدمات اداره برق در شهرستان عنبرآباد روستای کوشکمور نیز به طول 8 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 43 میلیون انجام شد.
وی افزود: همه این هزینه ها از منابع داخلی و درامد اداره برق شهرستان عنبراباد صورت پذیرفته است و از مردم تقاضا داریم در ادامه این مسیر با پرداخت قبوض برق خود و عدم استفاده از برق غیرمجاز ما را همکاری نمایند.
امام جمعه بخش جبالبارز جنوبی نیز در این زمینه از مدیریت پرتلاش شبکه برق شهرستان عنبراباد تقدیر کرد و از مردم شهرستان خواست تا کمال همکاری را با مجموعه برق داشته باشند.
رئیس شورای اسلامی شهر مردهک در این رابطه  بیان داشت: مشکل برق در شهر مردهک بیش از یک دهه هست که وجود داشته و همه این مشکلات ناشی از شبکه فرسوده شهر مردهک بود که با تلاش های مدیریت برق شهرستان مرتفع گردد و با تمام توان از این نهاد حمایت خواهیم کرد.      
                                                                                                                                                            
  • خبرنگار: سید محمد رضوی علوی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر