بخش عمومي
1396/10/16 08:34:00
از سوی معاونت منابع انسانی وزارت نیرو صادر شد؛
اطلاعیه شماره 3 فراخوان مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو
معاونت تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو اطلاعیه شماره 3 برای فراخوان مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارت‌خانه را صادر کرد.
 
معاونت تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو اطلاعیه شماره 3 برای فراخوان مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارت‌خانه را صادر کرد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در متن این اطلاعیه خطاب به داوطلبین گرامی شرکت کننده در فراخوان مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو آمده است: «مبتنی بر فرآیند پیش‌بینی شده، آزمون تخصصی 27 نفر برگزیده مرحله نخست در ساعت 18 روز سه‌شنبه مورخ 5.10.96 به‌صورت الکترونیکی برگزار شد و متعاقب آن هر یک از اعضای کمیته بررسی صلاحیت داوطلبان به شکل مجزا پاسخ‌نامه‌های دریافتی را ارزیابی و امتیازدهی نمودند. در ادامه مجموعه امتیازات هر فرد تلفیق شده و نهایتاً با لحاظ مندرجات فرم‌های ثبت نام و نتایج آزمون، از 11 نفر از برترین داوطلبین این مرحله برای مصاحبه حضوری دعوت به‌عمل آمد.
بر این اساس مصاحبه حضوری در روز جمعه مورخ 8.10.96 در محل وزارت نیرو با حضور تمامی اعضای کمیته بررسی صلاحیت داوطلبین انجام شد و هر یک از افراد دعوت‌شده امکان یافتند در چارچوب پرسش‌های مطروحه دیدگاه‌ها و نظرات خود را بیان نمایند.
در آخرین گام، کمیته بررسی صلاحیت داوطلبین بر اساس مجموعه ارزیابی‌ها و برداشت‌های خود از اطلاعات دریافتی از داوطلبین و بخصوص نتایج مصاحبه، تعداد 5 نفر از داوطلبین را برای احراز سمت مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو به وزیر محترم نیرو پیشنهاد می‌نماید.
در خاتمه ضروریست مجدداً از همه داوطلبین ارجمند، اعم از همکاران گرامی خانواده بزرگ صنعت آب و برق و نیز علاقمندان خارج از مجموعه وزارت نیرو، حاضر در این فرآیند صمیمانه قدردانی شود.
همانگونه که قبلاً نیز بیان شد، وزارت نیرو اعتقاد دارد فارغ از نتیجه، که البته آن هم به لطف خداوند و تلاش و دقت لازم ان‌شاءالله انتخاب شایسته‌ای خواهد بود، این راهکار می‌تواند با فرهنگ‌سازی مناسب و توسعه و تعمیق آن، گام موثری در راستای شایسته‌گزینی در وزارت نیرو و دولت دوازدهم تلقی شود و به‌عنوان شیوه‌ای مؤثر مورد توجه قرار گیرد.»
  • خبرنگار: علی اکبر ذاکری
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر