بخش برق
1396/09/11 11:05:00
مديرعامل توزيع برق شمال کرمان خبر داد:
برآورد 3 ميليارد توماني خسارت ناشي زلزله به شبکه‌هاي توزيع برق کرمان/ ظهر جمعه برق تمامی مناطق آسيب ديده وصل شد
مديرعامل توزيع برق شمال کرمان گفت: برآورد ما از ميزان خسارت به شبکه ها و تأسيسات توزيع اين منطقه حدود 3 ميليارد تومان است.

مديرعامل توزيع برق شمال کرمان گفت: برآورد ما از ميزان خسارت به شبکه ها و تأسيسات توزيع اين منطقه حدود 3 ميليارد تومان است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو (پاون)، «محمود شهبا» مديرعامل توزيع برق شمال کرمان در خصوص آخرين وضعيت شبکه هاي برق در مناطق زلزله زده اظهار داشت: تقريباً برق کليه مناطق در همان ساعات اوليه پس از وقوع زلزله تا ظهر همان روز وصل شد و ما هم اکنون هيچ گونه مشکلي مبني بر قطعي برق نداريم.
وي افزود: هم اکنون عمده مشکل ما در آسيب ديدن برخي از تأسيسات برق است که البته اين امر به معناي خروج آن ها از مدار نيست اما در صورتي که هر چه سريعتر آن را بازسازي و يا بازيابي نکنيم دچار مشکل مي شويم.
وي ادامه داد: خسارات ناشي از زلزله عمدتاً در بخش کوهساران در شهرستان راور بود که شامل حدود 80 روستا مي شد که برخي از آن ها دچار تخريب و شبکه برق با مشکل مواجه شد.
وي در مورد برآورد مالي خسارت ناشي از زلزله در اين منطقه اظهار داشت: برآورد ما از ميزان خسارت به شبکه ها و تأسيسات توزيع اين منطقه حدود 3 ميليارد تومان است. 

  • خبرنگار: عبدالصمد محمودی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر