بخش مناسبت ها
1396/09/04 11:33:00
قائم‌مقام وزارت نیرو عنوان کرد؛
تلاش برای کیفی‌سازی مرکز اطلاعات علمی و کتابخانه وزارت نیرو/ مرکز پاسخگوی نیازهای پژوهشی صنعت آب و برق خواهد بود
قائم مقام وزارت نیرو مركز اطلاعات علمي، اسناد و كتابخانه وزارت نیرو را دارای ظرفیت‌های بالایی دانست و گفت هم اکنون محتویات زیادی در این مجموعه وجود دارد که پاسخگوی نیازهای پژوهشی فعالان صنعت آب و برق خواهد بود.


قائم‌مقام وزارت نیرو مركز اطلاعات علمي، اسناد و كتابخانه وزارت نیرو را دارای ظرفیت‌های بالایی دانست و گفت  هم اکنون محتویات زیادی در این مجموعه وجود دارد که پاسخگوی نیازهای پژوهشی فعالان صنعت آب و برق خواهد بود.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ستار محمودی، قائم مقام وزارت نیرو به همراه علیرضا دائمی، قائم مقام وزیر نیرو در امور بین‌الملل از نمایشگاه کتاب مركز اطلاعات علمي، اسناد و كتابخانه وزارتخانه بازدید کردند.
محمودی در حاشیه این بازدید مركز اطلاعات علمي، اسناد و كتابخانه وزارت نیرو را مجموعه‌ای کاملا غنی معرفی کرد و گفت: به طور معمول کمتر شاهد آن هستیم که در وزارتخانه‌ای چنین اسناد بسیار مهم و کتوب کاملا تخصصی در یک محل به این شکل جمع آوری شوند.
وی مركز اطلاعات علمي، اسناد و كتابخانه وزارت نیرو را دارای ظرفیت‌های بالایی دانست و افزود: هم اکنون محتویات زیادی در این مجموعه وجود دارد که پاسخگوی نیازهای پژوهشی فعالان صنعت آب و برق خواهد بود و بایستی هر چه بیشتر از این ظرفیت مناسب استفاده شود.
قائم مقام وزارت نیرو با تاکید بر اینکه وزارت نیرو در تلاش برای کیفی سازی مرکز یاد شده است، تصریح کرد: مسلما وزارت نیرو از گذشته تاکنون حمایت خود را از این مجموعه در دستور کار فعالیت‌های خود قرار داده است و این روند در آینده نیز ادامه دار خواهد بود. منتها عاملی که موجب رونق این مرکز خواهد شد استفاده همکاران و پژوهشگران داخل و خارج وزارت نیرو از این مجموعه است.
محمودی این مرکز را پنجره‌ای به سمت استفاده از منابع علمی موجود در دنیا است، خاطرنشان کرد: اطلاعات بسیار جامع و مناسبی از بخش‌های مختلف آب، برق و آب و فاضلاب در این مرکز به صورت مستند و مکتوب گردآوری شده است که اطلاعات موجود در این مجموعه به خوبی می‌تواند مورد وثوق و قابل استفاده برای دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی باشد.

  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر