بخش عمومي
1396/08/30 13:23:00
وزیر نیرو در همایش "اقتدار، همبستگی و کارآمدی بسیج" وزارت نیرو:
تلاش بی‌وقفه در عرصه آب و برق پاسداشت خون شهدای صنعت است/ تلاش مجموعه وزارت نیرو اعتلای فرهنگ بسیج است
وزیر نیرو گفت: خدمت در عرصه آب و برق و تلاش بی‌وقفه برای خدمت‌رسانی به نوعی به معنای پاسداشت خون شهدای این صنعت است
 
 
وزیر نیرو گفت: خدمت در عرصه آب و برق و تلاش بی‌وقفه برای خدمت‌رسانی به نوعی به معنای پاسداشت خون شهدای این صنعت است
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، دکتر «رضا اردکانیان» وزیر نیرو صبح امروز (سه شنبه) در آیین همایش اقتدار، همبستگی و کارآمدی بسیج وزارت نیرو اظهار داشت: سه کلمه «بسیج»، «وزارت نیرو» و «شهید» یاد و خاطرات ابتدای خدمت در سنگر وزارت نیرو و به‌ویژه خاطره شهید سرافراز "حسن عباسپور" را زنده می‌کند.
وی افزود: حضور پرتلاش همکاران وزارت نیرو در ایام انقلاب و سال‌های جنگ و پس از آن بر کسی پوشیده نیست و پایداری خدمات آب و برق در طول همه این سال‌ها مرهون تلاش بی وقفه این ایثارگران بوده است.
وی با بیان اینکه تلاش من، معاونان و مجموعه وزارت نیرو اعتلای فرهنگ بسیج است، تصریح کرد: آنچه که امروز نیز ما را به شکل بارز و مشخصی به ادامه خدمتگزاری در این عرصه ترغیب کرده، پاسداشت خاطره‌ها و رشادت‌های آن دوران است.
وزیر نیرو تأکید کرد: همکاران وزارت نیرو همواره به وظیفه خطیر خود در صنعت آب و برق واقف بوده و از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند و امیدواریم این خدمات در سال‌های پیش رو که همزمان با تجربه 15 سال خشکسالی در کشور است، نیز ادامه پیدا کند.
وی ادامه داد: این توفیق بسیار بزرگی برای بنده است که بعد از بیش از یک دهه دوباره توفیق حضور در این عرصه برای خدمت رسانی را پیدا کرده‌ام، بی شک خدمت در این عرصه به نوعی به معنای پاسداشت خون شهدای این صنعت است.
گفتنی است در پایان این همایش وزیر نیرو از والدین سه شهید بزرگوار خانواده اسماعیلی تقدیر و تشکر کرد.
 
  • خبرنگار: عبدالصمد محمودی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر