بخش آب
1396/08/23 12:45:50
آبفا کردستان برای یاری زلزله زدگان کرمانشاه نیرو و تجهیزات اعزام کرد
شرکت آبفا کردستان با تهیه اقلامی از مهمترین نیازهای زلزله زدگان کرمانشاه در حوزه آب نسبت به ارسال آنها اقدام کرد.
شرکت آبفا کردستان با تهیه اقلامی از مهمترین نیازهای زلزله زدگان کرمانشاه در حوزه آب نسبت به ارسال آنها اقدام کرد.  
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو(پاون)، کمک و یاری همنوع در همه حال یک وظیفه انسانی و اسلامی به شمار می آید و این مهم در هنگام بروز فجایع و بحرانها اهمیت بیشتری می یابد.
زلزله اخیری که در استان کرمانشاه رخ داد، قلب تمامی مردم ایران را به درد آورد و بسیاری از هموطنان کوشیدند به هر نحوی که شده به یاری این سانحه دیدگان بشتابند.  
مردم استان کردستان به دلیل همسایگی با کرمانشاه و اشتراکات مختلف و متعدد احساس وظیفه بیشتری برای کمک به سیل زدگان دارند و در این میان ادارات و دستگاه های مختلف اجرایی استان کردستان نیز هم به لحاظ مسئولیت و هم از بعد انسانی قضیه تلاش کرده اند با بسیج امکانات آنچه که مقدور بوده است را با هدف کاستن از آلام هموطنان کرمانشاهی انجام بدهند.
شرکت آبفا استان کردستان هم در این راستا نسبت به تهیه و ارسال کمک هایی اقدام کرده است که اعزام 4 سرویس 10 تنی آب معدنی به مقدار 52800 بطری 1.5 لیتری و دو دستگاه تانکر آبرسانی سیار به ظرفیت 24000 لیتر از آن جمله است.
همچنین ارسال و انتقال فیلتر شنی تحت فشار با ظرفیت تصفیه 60 لیتر بر ثانیه همراه با متعلقات مربوطه، یک دستگاه دیزل ژنراتور، 3 باب مخزن 5000 لیتری ثابت، یک دستگاه نیسان همراه با یک مخزن 1000 لیتری، یک دستگاه پکیج تصفیه آب و اعزام 2 اکیپ 4 نفره تعمیرات و 3 نفر از کارشناسان باتجربه حوزه بهره برداری از دیگر اقدامات شرکت آبفا در این مسیر بوده است.
شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان امیدوار است این اقدام هرچند کوچک بتواند اندکی از رنج مردم زلزله زده استان کرمانشاه را کم کند و هرچه زودتر وضعیت زندگی این دسته از هموطنان بهبود یابد.
 
 

  • خبرنگار: ادریس شریفی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر