بخش آب
1396/08/22 16:00:42
مدير دفترمديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو:
مشکل برق 75 تا 80 درصد مناطق شهري سرپل ذهاب رفع شده است/ آلودگي سراب سرپل که تأمين کننده آب سرپل ذهاب و قصرشيرين است به حالت عادي برگشته است/ 450 هزار بطري بين زلزله زدگان کرمانشاه توزيع شده است
مدير دفترمديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو گفت: وضعيت آب و برق ثلاث باباجاني به شرايط عادي برگشته است و تقريباً برق 75 تا 80 درصد مناطق شهري سرپل ذهاب نيز برقرار شده است.

مدير دفترمديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو گفت: وضعيت آب و برق ثلاث باباجاني به شرايط عادي برگشته است و تقريباً برق 75 تا 80 درصد مناطق شهري سرپل ذهاب نيز برقرار شده است.
«ميثم جعفرزاده» مدير دفترمديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو(پاون) در مورد آخرين وضعيت مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اظهار داشت: خوشبختانه با فعاليت مدوام همکاران تاکنون توانسته ايم مشکل برق 75 تا 80 درصد مناطق شهري سرپل ذهاب را رفع کنيم.
وي افزود: در بخش آب نيز خوشبختانه وضعيت آب سراب سرپل به وضعيت عادي برگشته و هم اکنون شرايط آب شهرهاي سرپل ذهاب و قصرشيرين در وضعيت نرمال و عادي به سر مي برد.
وي تصريح کرد: اما متأسفانه مناطق روستايي همچنان بدليل سختي و صعب العبوري راه ها و البته ريزش کوه در برخي مناطق همچنان با مشکلات کمبود آب و قطعي برق روبرو هستند.
مدير دفتر مديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو تأکيد: 22 اکيپ در بخش برق و چندين اکيپ در بخش آب و فاضلاب به مناطق مختلف استان جهت رسيدگي به مشکلات مردم اعزام شده اند که اميدواريم تا پايان امشب  بتوانيم آب و برق کل مناطق شهري بخش هاي زلزله زده را به شرايط  نرمال و عادي برگردانيم.
وي خاطرنشان کرد: هم اکنون شرايط آب و برق شهرستان ثلاث باباجاني نيز به شرايط عادي برگشته و ما مشکل آب و برق بويژه در حوزه شهري ثلاث نداريم.
وي اضافه کرد: از ديشب تا امروز حدود 450 هزار بطري آب معدني و چندين تانکر آبرسان در مناطق زلزله زده توزيع شده اند .
جعفرزاده در پايان گفت: خوشبختانه شرايط سدهاي استان نيز عادي است و هيچگونه آسيبي نديده اند. 

  • خبرنگار: عبدالصمد محمودی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر