بخش عمومي
1396/10/05 13:50:00
اطلاعیه شماره 2 فراخوان مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو
معاونت منابع انسانی وزارت نیرو اطلاعیه شماره 2 را درباره فراخوان مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو صادر کرد.
 
معاونت منابع انسانی وزارت نیرو اطلاعیه شماره 2 را درباره فراخوان مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو صادر کرد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این اطلاعیه آمده است: به آگاهی داوطلبین گرامی شرکت کننده در فراخوان مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو که قبلاً فرم ثبت‌نام خود را از طریق سایت تکمیل و ارسال داشته‌اند، می‌رساند پس از غربال‌گری اولیه و حذف درخواست‌های دریافت شده فاقد حداقل شرائط احراز اعلام شده، کمیته بررسی صلاحیت کاندیداها مرکب از مسئولین ذی‌ربط وزارت نیرو و خبرگان بیرونی امر روابط عمومی به‌منظور بررسی درخواست‌های واصله تشکیل شد و از میان 154 درخواست صحیح باقیمانده، تعداد 27 نفر به مرحله نخست راه یافتند.
با قدردانی مجدد از مشارکت و همراهی همه داوطلبین عزیز، به اطلاع 27 متقاضی راه‌یافته به این مرحله می‌رساند که در نظر است از طریق برگزاری یک آزمون تخصصی (مشتمل بر موضوعات علمی و حرفه‌ای مرتبط)، کاندیداهای برتر برای انجام مصاحبه حضوری شناسایی شوند.
این آزمون به‌صورت الکترونیکی و از طریق آدرس الکترونیکی درج شده در فرم‌های تقاضا انجام می‌گردد. بر این اساس پرسش‌های آزمون در ساعت 18 روز سه‌شنبه مورخ 5 / 10 / 96 به ایمیل 27 متقاضی راه‌یافته به این مرحله ارسال می‌شود و وی فرصت خواهند داشت تا حداکثر ساعت 22 همان شب پاسخ‌های خود را به آدرس الکترونیکی m.office@moe.gov.ir  بازگردانند.
گزارش پیشرفت کار طی اطلاعیه‌های بعدی و صرفاً از همین طریق به آگاهی داوطلبین محترم و سایر علاقمندان خواهد رسید.
  • خبرنگار: علی اکبر ذاکری
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر