بخش آب و فاضلاب
1396/08/15 16:14:30
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام عنوان کرد؛
آمادگی کامل شرکت‌های آب و برق برای موج بازگشت مسافران اربعین
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: شرکت‌های وزارت نیرو در استان ایلام با تمهیدات همه جانبه و آماده به کار از قبیل توزیع آب بسته بندی، آب معدنی و آبرسانی سیار و ثابت آمادگی لازم را برای بازگشت زائران عزیز دارد.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: شرکت‌های وزارت نیرو در استان ایلام با تمهیدات همه جانبه و آماده به کار از قبیل  توزیع آب بسته بندی، آب معدنی و آبرسانی سیار و ثابت  آمادگی لازم را برای بازگشت زائران اربعین دارد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "داراب بیرنوندی" با بیان اینکه روند ورودی زائران به کشور به مراتب روان‌تر از خروجی است گفت: با توجه به خستگی زائران، تلاش شده این عزیزان در بازگشت مشکلی به جهت تامین آب شرب و سایر مصارف ضروری احساس نکنند و کماکان سرویس دهی در خارج و داخل مرز بخوبی و پیوسته در جریان است.
بیرنوندی ادامه داد: با تمهیدات اندیشیده شده آب معدنی به قدر نیاز برای بازگشت زوار در مرز مهران دپو شده و ماشین آلات سبک صنعت آب و برق استان آماده توزیع آن در بین زوار لزوم است.
مدیرعامل آبفای ایلام افزود: با انجام منظم روند فعالیت ها و برنامه ریزی صورت گرفته زمینه مناسبی جهت خدمات آب به زائرین در هنگام ورود به کشور فراهم شده است.
 
  • خبرنگار: محمدتقی رشیدی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر