بخش هدفمندي يارانه ها
1396/08/07 13:26:51
با اجرای مانور سراسری در کشور؛
برق 50 مرکز حساس و مهم استان یزد قطع می‌شود
با اجرای مانور سراسری در کشور، برق 50 مرکز حساس و مهم استان یزد همزمان با رزمایش کنترل اماده به کار مولدهای اضطراری در هفته پدافند غیرعامل قطع می شود.

با اجرای مانور سراسری در کشور، برق 50 مرکز حساس و مهم استان یزد  همزمان با رزمایش کنترل اماده به کار مولدهای اضطراری در هفته پدافند غیرعامل قطع می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، "محمدرضا صحتی" مدیرعامل این شرکت در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداو سیمای شبکه تابان از اجرای مانور سراسر و رزمایش کنترل آماده به کار مولدهای اضطراری در استان خبر داد و گفت: میزان آمادگی 50 مرکز حساس و مهم استان در هفته پدافند غیرعامل با قطع برق سنجیده می شود.
وی از برگزاری مانور سایبری مشترک دو شرکت توزیع و برق منطقه ای، اجرای مانور مدیران صنعت برق ، برگزاری سمینار آموزشی با موضوع اهمیت پدافند غیرعامل در هفته دوم آبان ماه خبر داد.
این مسئول یادآور شد: ششم تا 12 آبان ماه به عنوان هفته پدافند غیرعامل نامگذاری شده و هدف آن مصون سازی کشور در برابر تهدیدات دشمن است.
صحتی خودباوری و اقتدار حصول اطمینان از آمادگی در برابر دشمنان، حفظ سرمایه های کشور با مشارکت مردمی به خصوص در برابر حملات سایبری و  تهدیدات نوین  به همراه استحکام بخشی و صیانت از زیرساخت ها را از دیگر اهداف هفته پدافند غیرعامل برشمرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد: افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری و ارتقاء پایداری ملی از ضرورت هایی است که وزارت نیرو در حوزه پدافند غیرعامل به آن توجه ویژه دارد. 
  • خبرنگار: حسن غفوریان
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر