بخش آب و فاضلاب
1396/08/08 16:23:00
آبرسانی به دو روستای محروم دیگر در شهرستان بشاگرد استان هرمزگان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از آبرسانی و تامین آب آشامیدنی دو روستای محروم شهرستان بشاگرد خبر داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از آبرسانی و تامین آب آشامیدنی دو روستای محروم شهرستان بشاگرد خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو(پاون)، "عبدالحمید حمزه پور" عنوان کرد: دو روستای تیسور و محمودآباد از روستاهای محروم شهرستان بشاگرد هستند که در ادامه اجرای طرح آبرسانی 15 روستای شهرستان بشاگرد آبرسانی می‌شوند.
وی در ادامه توضیح داد: این دو روستا تا کنون فاقد شبکه و تاسیسات آبرسانی بودند و آب آشامیدنی و بهداشتی مورد نیاز خود را به سختی، تهیه می‌کردند که در اقدامی جهادی توسط شرکت اب و فاضلاب روستایی عملیات اجرایی ان آغاز و به زودی به اتمام می رسد.
این مقام مسئول در خصوص مشخصات پروژه آبرسانی محمودآباد بیان کرد: لوله‌گذاری به طول سه کیلومتر، حفاری یک حلقه چاه و احداث مخزن 40 مترمکعبی همراه با یک ایستگاه پمپاژ از مشخصات این پروژه است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان تصریح کرد: میزان اعتبار اجرای آبرسانی به این روستا دو میلیارد و 500 میلیون ریال با جمعیتی بالغ‌بر 77 نفر بوده است.
وی همچنین در خصوص پروژه روستای تیلور یادآور شد: لوله‌گذاری به طول 1.5 کیلومتر، حفر یک حلقه چاهک، یک باب ایستگاه پمپاژ و احداث یک مخزن 40 مترمکعبی از مشخصات این پروژه است.
حمزه پور خاطرنشان ساخت: این پروژه بااعتباری بالغ‌بر دو میلیارد و 600 میلیون ریال اجرایی شده و جمعیتی معادل 240 نفر را تحت پوشش دارد.
  • خبرنگار: آرتا زاهدی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر