بخش برق
1396/07/24 13:02:00
مدير دفتر طرح و مهندسي توزيع برق شمال استان كرمان عنوان کرد:
راه‌اندازی سامانه جامع مهندسي با هدف افزايش بهره‌وري شبکه توزیع برق کرمان
مدیر دفتر طرح ومهندسی در حاشیه بازدید معاون مهندسی و نظارت از سایت طراحی و نظارت گفت: سامانه جامع مهندسی با مکانیزه کردن فعالیت‌های واحدهای طراحی و نظارت با هدف افزایش بهره وری صورت گرفته است.


مدیر دفتر طرح و مهندسی توزیع برق شمال استان کرمان گفت: سامانه جامع مهندسی با مکانیزه کردن فعالیت‌های واحدهای طراحی و نظارت با هدف افزایش بهره وری صورت گرفته است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مجيد عمادآبادي در حاشیه بازدید معاون مهندسی و نظارت از سایت طراحی و نظارت گفت: سامانه جامع مهندسی با مکانیزه کردن فعالیت‌های واحدهای طراحی و نظارت با هدف افزایش بهره‌وری صورت گرفته است.
وی ادامه داد: این سامانه در راستای تکریم ارباب رجوع با حذف مدارک کاغذی و الکترونیکی شدن فعالیت‌ها؛ در راستای اهداف دولت الکترونیک و یکسان سازی سطوح کنترل و نظارت در امور و ستاد با هدف افزایش بهره وری صورت گرفته است.
عمادآبادی افزود: قابلیت‌های سیستم مهندسی باعث ایجاد قابلیت‌های فنی و مدیریتی جدیدی در مجموعه مهندسی و نظارت شده است و توسعه این سیستم در حال حاضر ادامه دارد.
وی با بیان اینکه کاهش مراجعات حضوری یکی از اولویت‌های شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان بوده تصریح کرد: به همین منظور سامانه جامع مهندسی موجب نوبت دهی به متقاضیان برای جلوگیری از مراجعات مکرر و رسیدگی و مانیتورینک درخواستهای ورودی به طراحی‌های امورهای اجرایی می‌گردد.
وی هدف از راه اندازی سیستم جامع مهندسی را کاهش مدت زمان تهیه طرح‌ها افزایش کیفیت طرح‌ها اعلام نمود و افزود: راه اندازی سایت متمرکز موجب اعمال مدیریت شرکت‌های مشاور و افزایش کیفیت طرح‌های تهیه شده و پروژه‌های در حال نظارت می‌شود.
وی در ادامه از تعویض پایه‌های سیمانی فرسوده در خیابان شریعتی کرمان خبرداد و گفت: بعداز انتخاب کرمان به عنوان پایلوت و تشکیل دبیرخانه مقاوم سازی شبکه توزیع کشور در استان کرمان با تأمین اعتبار پروژه فوق؛ کار تعویض پایه‌های سیمانی با پایه‌های فلزی آغاز شده و در حال انجام است.
  • خبرنگار: فاطمه غلامی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر