بخش مناسبت ها
1396/07/21 10:05:00
یازدهمین دوره مسابقات والیبال وزارت نیرو در اردبیل برگزار می شود
یازدهمین دوره مسابقات سراسری والیبال برادران وزارت نیرو با حضور 19 تیم از فردا در استان اردبیل و شهر سرعین آغاز می شود.

یازدهمین دوره مسابقات سراسری والیبال برادران وزارت نیرو با حضور 19 تیم از فردا در استان اردبیل و شهر سرعین آغاز می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در جلسه هماهنگی و قرعه کشی مسابقات رئیس انجمن والیبال وزارت نیرو  گفت: 19 تیم حاضر در این مسابقات از صنعت آب و برق  استان های کشور در چهار گروه باهم رقابت می کنند که سه گروه 5 تیمی و یک گروه نیز چهار تیمی هستند
عوض پور اظهار کرد:تیم اردبیل به عنوان میزبان این مسابقات و سه تیم اصفهان ،گلستان و کردستان به عنوان سه تیم برتر دوره قبل مسابقات، به عنوان سرگروه تیم های حاضر انتخاب شدند.
وی با بیان اینکه این مسابقات در دو سالن فجر و شهدای سرعین و از بیستم الی بیست و ششم مهرماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود تصریح کرد کمیته فنی و انضباطی برای این رویداد ورزشی شکل گرفته و به دقت این مسابقات را از جنبه های مختلف نظارت می کنند.
وی به تیم های حاضر در این مسابقات اشاره کرد و گفت :خوزستان ،آذربایجان غربی،کرمان ،قم ،کردستان ،لرستان ،مازندران ،تهران ،اصفهان ،یزد ،اردبیل ،گلستان ،سیستان و بلوچستان ،مرکزی و چهار تیم از صنعت آب و برق خراسان رضوی به همراه حوزه ستادی وزارت نیرو ،تیم های حاضر در مسابقات والیبال سراسری وزارت نیرو  هستند که در شهر توریستی  سرعین با هم رقابت می کنند.
وی والیبال را یک رشته دانشگاهی و پر تحرک توصیف کرد و گفت باید در این رویداد ها حرمت ها را حفظ کنیم تا در فضای رقابت سالم بتوانیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.
رئیس انجمن مسابقات والیبال سراسری وزارت نیرو بیان کرد: از سال آینده مربیان بایستی مدرک مربیگری داشته باشند تا بتوانند بر روی نیمکت نشسته و هدایت تیم خود را عهده دار باشند.
مسابقات والیبال سراسری وزارت نیرو از صبح فردا با بازی تیم های مازندران و برق منطقه ای تهران در سالن شهدا آغاز شده و آیین اختتامیه این مسابقات بعد از ظهر سه شنبه برگزار می شود.
 
 
  • خبرنگار: رویا اللهقلی پور
  • منتشر کننده: رویا اللهقلی پور