بخش برق
1396/07/18 12:41:02
مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان آذربايجان غربي عنوان کرد:
حساسيت صنعت برق آذربايجان غربي به دليل هم مرزي با 4 كشور همسایه
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: امیداریم این نشست‌ها موجب به اشتراک گذاشتن توانمندی‌ها، یافته و تبادل تجربیات شود و نقش ارزنده ای را ایفا کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با اشاره به حساسيت صنعت برق آذربايجان غربي به دليل هم مرزي با 4 كشور گفت: امیداریم این نشست‌ها موجب به اشتراک گذاشتن توانمندی‌ها، یافته و تبادل تجربیات شود و نقش ارزنده ای را ایفا کند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "اکبر حسن بگلو" از ارائه 128 پیشنهاد در کارگاه‌های حاشیه‌ای این همایش خبر داد و افزود: با داوری‌هایی که از سوی شرکت توانیر و اساتید استان انجام شد، 15 کارگاه انتخاب و 15 کارگاه دیگر به صورت پوستر ارائه خواهد شد.
وی افزود: 36 غرفه نیز در قالب نمایشگاهی برگزار شده است که توسط استاندار آذربایجان غربی افتتاح شد.
حسن بگلو با تاکید بر این که این استان به دلیل هم مرزی با 4 کشور نخجوان، ارمنستان، عراق و ترکیه، همواره مورد توجه خاص مقامات کشوری و وزارت نیرو بوده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی در ادامه از بهره‌مندی تمامی شهرها و روستاهای بالای 10 خانوار استان از نعمت برق خبر داد و از تلاش‌های استاندار آذربایجان غربی و حمایت وی از صنعت برق قدردانی کرد.
حسن بگلو با تاکید بر اشتراک گذاشتن توانمندی‌ها و تبادلات تجربیات این نشست، خدمات غیرحضوری و ارتقای سطح بهره برداری و افزایش توان و تبدیل انرژی و تقلیل خاموشی‌ها را از مهم‌ترین توجهات و تلاش‌های این شرکت دانست.
وی گفت: امروز شرکت‌هایی دراین همایش حضور دارند که از نظر آب و هوایی مشابه هستند و می‌توانیم در این باره به اقدام‌های اجرایی مناسبی برسیم.


 
  • خبرنگار: روح‌الله حمیدیان
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد