بخش برق
1396/07/18 10:43:00
مديركل دفتر نظارت بر توزيع شركت مادر تخصصي توانير در ارومیه عنوان کرد؛
شناسايي 14 گلوگاه اصلي براي رفع مشكلات حوزه بهره برداري توزيع
مديركل دفتر نظارت بر توزيع شركت مادر تخصصي توانير در ششمين نشست هم انديشي بهره برداري شركتهاي توزيع نيروي برق غرب و شمال غرب كشور در اروميه گفت: نشست امروز يك فرصت مناسب براي تعامل و هم انديشي در زمينه انتقال تجارب به يكديگر و به ميزباني شايسته استان آذربايجان غربي است.

مديركل دفتر نظارت بر توزيع شركت مادر تخصصي توانير در ششمين نشست هم انديشي بهره برداري شركت‌هاي توزيع نيروي برق غرب و شمال غرب كشور در اروميه گفت: نشست امروز يك فرصت مناسب براي تعامل و هم انديشي در زمينه انتقال تجارب به يكديگر و شناسايي گلوگاه‌های اصلي براي حوزه بهره برداري است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)؛  مسعود صادقي با بیان این مطلب افزود: حوزه بهره‌برداري ويژگي هاي خاصي چون پاسخگويي لحظه اي و رضايتمندي مشترك و در گرو عملكرد بهره بردار دارد و اين عملكرد در مجموعه صنعت تاثيرگذاري شاياني دارد.


صادقي خاطر نشان كرد: حجم گسترده و وسيع عمليات توزيع و بهره برداري شركت توزيع بصورت مويرگي در تمام مناطقي كه در آن مشترك ان برق حضور دارند و به نوعي اين خدمات در تمام كشور نصب شده است .

صادقي گفت: در زمينه نگهداري، بهره برداري، بروزرساني و سرمايه گذاري نيازمند نگاهي متفاوت هستيم كه در اين راستا برگزاري جنين نشست هايي مي تواند زمينه ساز انتقال تجارب و تجربيات به همديگر باشد.

وي افزود: براي رسيدن به اهداف استراتژيك و بهبود عملكرد، 14 حوزه با هدف برنامه ريزي و حل مشكلات شناسايي شده است.

مديركل دفتر نظارت بر توزيع شركت مادر تخصصي توانير تصريح كرد: يكي از حوزه هاي مهم، عبور از سيستم هاي سنتي به سمت مدرن است كه در اين راستا نياز به يك حركت جهادي داريم.

صادقي گفت: تقويت و ارتقاي اتوماسيون و حوزه مديريت نيز از ديگر چالش هايي است كه نياز به برداشتن گام هاي جدي در اين زمينه هستيم.

وي اضافه كرد: انضباط در فعاليت هاي پيمانكاري و توانمندي هاي نيروها در طول ساليان گذشته مورد توجه جدي قرار گرفته است.

مديركل دفتر نظارت بر توزيع شركت مادر تخصصي توانير تصريح كرد: توسعه زيرساخت هاي راهبري شبكه و كنترل بر روي كليدها نيز از ديگر موضوعاتي است كه بايد به آن توجه شود.

صادقي گفت: بهبود شفافيت و انضباط مالي و تقويت سرمايه گذاري براي رسيدن به منابع جديد مالي از ديگر حوزه هايي است كه نياز به بررسي هاي بيشتر دارد.

وي افزود: بهبود استحكام و بروزرساني تجهيزات، تقويت نارت بر فرايندهاي نظارت بر موضوع سرمايه گذاري و تقويت تعامل با ساير واحدها و بخش ها نيز بايد مورد توجه قرار گيرد.

 
  • خبرنگار: روح‌الله حمیدیان
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد