بخش برق
1396/07/12 14:52:39
سامانه موبایلی مدیریت خدمات مشترکین همراه در یزد راه اندازی شد
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از راه اندازی اپلیکیشن موبایلی مدیریت خدمات مشترکین همراه با عنوان همراه برق در یزد خبر داد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از راه اندازی اپلیکیشن موبایلی مدیریت خدمات مشترکین همراه با عنوان همراه برق در یزد خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "محمدجواد جلیلی" از طراحی و راه اندازی اپلیکیشن همراه برق ویژه مشترکین یزدی خبر داد و گفت: امکان درج چندین انشعاب برق به همراه قابلیت حذف هر کدام، دریافت سوابق ریالی و مصارف برق انشعاب، امکان دریافت مصرف مشترکین به صورت نمودار، دسترسی به سوابق پرداخت قبوض، اعلام اتمام مهلت قبض و دریاقت خودکار قبوض صادر شده از امکانات اپلیکیشن موبایلی مدیریت خدمات مشترکین همراه است.
وی در خصوص مزیت این اپلیکیشن موبایلی بیان داشت: با نصب و استفاده از این سامانه موبایلی برخی از خدمات عمومی مورد نیاز مشترکین برق، بدون مراجعه به شرکت توزیع یا دفاتر پیشخوان دولت از طریق گوشی تلفن همراه هوشمند دارای سیستم عامل اندروید 4-4-2 در هر زمان و هر نقطه قابل انجام است.
جلیلی صرفه جویی قابل ملاحظه در چاپ قبوض و کاهش هزینه توزیع صورتحساب را به عنوان مهم‌ترین مزیت این اپلیکیشن موبایلی خواند و اظهار کرد: با ارسال گزینه قبض خودکار بر روی سامانه مشترکین، بلافاصله بعد از عملیات صدور قبض، مشترکین قادر خواهند بود به صورت همزمان از طریق سامانه اقدام به پرداخت نمایند.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد امکان پرداخت از طریق بانک داخل نرم افزار با قابلیت دریافت شماره پیگیری را از دیگر قابلیت‌های این اپلیکیشن برشمرد و گفت: در آینده نزدیک امکان اعلام قرائت کنتور مشترکین دربسته، اعلام زمان و مکان خاموشی با استفاده از سیستم اطلاعات مکانی مشترک به قابلیت‌های این اپلیکیشن افزوده خواهد شد.
  • خبرنگار: حسن غفوریان
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد