بخش آب
1396/06/15 13:22:06
آبان‌ماه سال جاري؛
پنجمين کنفرانس جامع مديريت و مهندسي سيلاب برگزار مي‌شود
پنجمين کنفرانس جامع مديريت و مهندسي سيلاب از 22 آبان‌ماه سال جاري به مدت دو روز در محل سالن همايش‌هاي وزارت نيرو برگزار خواهد شد.


پنجمين کنفرانس جامع مديريت و مهندسي سيلاب از 22 آبان‌ماه سال جاري به مدت دو روز در محل سالن همايش‌هاي وزارت نيرو برگزار خواهد شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نيرو(پاون)،‌ پنجمين کنفرانس جامع مديريت و مهندسي سيلاب از 22 آبان‌ماه سال جاري به مدت دو روز با همکاري وزارت راه و شهرسازي، موسسه تحقيقات آب وزارت نيرو و پژوهشکده سوانح طبيعي در محل سالن همايش‌هاي وزارت نيرو برگزار خواهد شد.
خدمات مهندسي براي مهندسي سيلاب، اثر تغييرات اقليمي و انساني بر سيلاب، سيل از منظر حکمراني آب، پيش‌بيني و پيش‌هشدار سيلاب به عنوان محورهاي اصلي اين کنفرانس عنوان شده‌اند.
همچنين ارتقاي توسعه و ترويج دانش مديريت و مهندسي سيلاب،‌ تعامل و تبادل تجارب پژوهشگران و متخصصان حوزه سيلاب پيرامون توسعه و بکارگيري تکنيک‌هاي نوين مديريت مهندسي و همزيستي با سيلاب، شناخت نقاط ضعف و کاستي‌هاي مواجهه با سيلاب در حوزه‌هاي دانشي و عملياتي و نيز معرفي آخرين دستاوردهاي و تجربيات پژوهشي و کاربردي در زمينه‌هاي مختلف حوزه سيلاب از جمله اهدافي است که براي اين کنفرانس دو روزه در نظر گرفته شده است.
براساس برنامه ريزي صورت گرفته 25 مهرماه به عنوان آخرين فرصت ارسال چکيده و اصل مقالات به دبيرخانه کنفرانس و پنجم آبان نيز به عنوان زمان اعلام نتايج داوري مقالات رسيده به دبيرخانه کنفرانس اعلام شده است.
علاقه مندان براي کسب اطلاعات بيشتر در خصوص نحوه برگزاري اين کنفرانس مي توانند به وب سايت اين رويداد به نشاني WWW.IFMC.IR مراجعه کنند.
  • خبرنگار: سیما عبادی
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد