بخش اخبار بين الملل وزارت نيرو
1396/06/15 14:11:00
قائم‌مقام وزير نيرو در امور بين‌الملل خبر داد:
حضور 40 شرکت داخلی در نمایشگاه بازسازي سوريه
قائم مقام وزير نيرو در امور بين الملل از برگزاري نمايشگاه بازسازي سوريه در دمشق در پايان شهريور ماه جاري خبر داد.


قائم‌مقام وزیر نیرو در امور بین الملل از حضور گسترده شرکت‌های داخلی صنعت آب و برق در نمایشگاه بازسازی سوریه در پایان شهریور ماه جاری در دمشق خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "علیرضا دائمی" قائم مقام وزیر نیرو در امور بین الملل پس از دیدار با مهندس "سعید اوحدی" مشاور معاون اول رئیس جمهور و رئیس ستاد توسعه همکاری‌های اقتصادی ایران، عراق و سوریه، نمایندگان سازمان توسعه تجارت ایران، تشکل‌های صنعت آب و برق و برخی شرکت‌های فعال درعرصه آب و برق گفت: نمایشگاه بازسازی سوریه از تاریخ 28 شهریور ماه جاری لغایت اول مهرماه آینده در شهر دمشق برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه در نمایشگاه بازسازی سوریه 110 شرکت از کشورهای سوریه، جمهوری اسلامی ایران، آلمان، لبنان، روسیه، ایتالیا، فرانسه، بلاروس، اتریش، امارات متحده عربی، اندونزی و پاکستان حضور خواهند داشت، گفت: جمهوری اسلامی تاکنون فضایی بالغ بر 1700 متر مربع از این نمایشگاه را در اختیار دارد و در زمان حاضر نیز 40 شرکت داخلی برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند.
دائمی ادامه داد: شرکت‌های فعال در زمینه ساختمان، نما، دکوراسیون داخلی، تاسیسات، راه سازی، آب و برق، مخابرات، معدن، نفت، گاز، پتروشیمی، کالاهای مصرفی و ایمنی می‌توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند.
وی زمان تحویل تجهیزات برای انتقال به نمایشگاه را از تاریخ 18 لغایت 23 شهریور ماه جاری عنوان کرد و افزود: برای شرکت کنندگان در این نمایشگاه، هیچگونه محدودیتی به لحاظ حمل تجهیزات وجود ندارد.
  • خبرنگار: علی اکبر ذاکری
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد