بخش مناسبت ها
1396/05/30 15:09:00
مدیرعامل آبفای استان زنجان در نشست هم اندیشی فرماندهان پایگاه های آبفای غرب کشور:
در عبور از بحران آب روی ظرفیت های بسیج حساب ویژه ای باز کرده ایم
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان در نشست هم اندیشی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی منطقه یک غرب کشور که به میزبانی شرکت آبفای استان زنجان برگزار می شد گفت:سفره های زیر زمینی طی سالیان اخیر کاهش چشمگیری داشته و سد های آب استان زنجان نیز با کمبود ذخایر مواجه هستند.


مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان گفت: سفره های زیر زمینی طی سالیان اخیر کاهش چشمگیری داشته و سد های آب استان زنجان نیز با کمبود ذخایر مواجه هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "علیرضا جزء قاسمی" 
در نشست هم اندیشی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی منطقه یک غرب کشور که به میزبانی شرکت آبفای استان زنجان برگزار می شد، با اشاره به اینکه استان زنجان هفتمین استان دارای کمبود بارش در سال جاری بوده است افزود: برای عبور از بحران آب در این مقطع حساس برنامه ریزی های لازم در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت انجام شده است.
وی با تاکید بر امر فرهنگ سازی در زمینه مدیریت بحران آب گفت: در این راستا روی ظرفیت و پتانسیل های بسیج حساب ویژه ای باز کرده ایم. بسیج در برهه های مختلف نقش آفرینی خوبی از خود نشان داده و به فرموده معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) بسیج یک نهاد فرا نظامی است که قابلیت های فرهنگی از جمله مزایای این نهاد مقدس است.
 
  • خبرنگار: مهدی کلانتری
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر