بخش مناسبت ها
1396/05/30 10:52:00
به میزبانی توزیع نیروی برق آذربایجان غربی؛
سیزدهمین دوره مسابقات سراسری تنیس روی میز خواهران وزارت نیرو در ارومیه برگزار شد
سیزدهمین دوره مسابقات سراسری تنیس روی میز خواهران وزارت نیرو با حضور 18 تیم و با قهرمانی تیم اعزامی شرکت مدیریت منابع آب ایران به پایان رسید.

سیزدهمین دوره مسابقات سراسری تنیس روی میز خواهران وزارت نیرو با حضور 18 تیم و با قهرمانی تیم اعزامی شرکت مدیریت منابع آب ایران به پایان رسید.
به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، این دوره از مسابقات با حضور 90 ورزشکار از هیات های ورزش استانی صنعت آب و برق کشور و از تاریخ 23 تا 27 مردادماه به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در شهر ارومیه برگزار شد.
در آیین اختتامیه این مسابقات، خدیجه نیک مهر نائب رئیس هیئت تنیس روی میز بانوان وزارت نیرو ضمن قدردانی از حضور شایسته ورزشکاران و میزبانی شایسته شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ابراز داشت: این دوره از مسابقات نسبت به دوره‌های قبل بصورت پررنگ تری برگزار شد و شاهد رقابت‌های سالم در بین ورزشکاران بودیم.
نائب رئیس هیئت تنیس روی میز بانوان وزارت نیرو با قدردانی از حمایت‌های مسئولین وزارت نیرو در پیش بینی و برگزاری برنامه‌های ورزشی، ابراز امیدواری کرد شاهد حضور همه همکاران در میادین ورزشی باشیم.
مالک حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش و مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب و برق با حضور در این مراسم از زحمات دست اندرکاران برگزاری مسابقات قدردانی کرد و گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز می‌فرمایند، هزینه کردن برای ورزش اسراف نیست بلکه نوعی سرمایه گذاری است.
دبیر شورای مرکزی ورزش و مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب و برق افزود: مهم‌ترین سرمایه هر سازمان، منابع انسانی آن است و مهم‌ترین سرمایه هر فرد نیز صحت و سلامتی آن فرد می‌باشد.
وی ابراز داشت: همکاران ما زمانی می‌توانند بهترین خدمات را به مردم ارائه نمایند که از نظر سلامت جسمی و روح و روان تأمین باشند.
حسین زاده با اعلام اینکه شورای مرکزی ورزش نیرو برای برگزاری 37 برنامه ورزشی برای سال جاری برنامه ریزی کرده است، تصریح کرد: با توجه به بررسی‌های انجام شده متاسفانه مسائل و مشکلاتی از قبیل افسردگی، پوکی استخوان و کم تحرکی و ابتلا به دیابت‌چربی و سایر امراض برای بانوان محتمل می‌باشد لذا بهترین راهکار روی آوردن به ورزش و توجه به سلامت جسم و روح است.
اکبر حسن بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی دیگر سخنران این مراسم با گرامیداشت بیست و ششم مرداد ماه سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی گفت: در عصری که انسان در زندگی ماشینی همواره در دست یابی به سلامت و نشاط و شادابی همگانی از ورزش بعنوان ابزاری کارآمد سود برده است، پرداختن به حوزه ورزش از اهمیت خاصی برخوردار می‌باشد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی افزود: ورزش با زبان مشترک خود در ایجاد غرور و همبستگی ملی و نزدیک نمودن فرهنگ‌ها نقش آفرین می‌باشد.
حسن بکلو ابراز امیدواری نمود: با تدابیر مسئولین ورزش وزارت نیرو زمینه برگزاری این گونه مسابقات بیش از پیش فراهم گردد و شاهد توفیق هر چه بیشتر همکاران زیرمجموعه وزارت نیرو در میادین ورزشی باشیم.
در خاتمه از برگزیدگان این دوره از مسابقات در سه رده انفرادی، دوبل و تیمی تجلیل شد.
نتایج این دوره از مسابقات بشرح زیر است:

* در بخش مسابقات انفرادی:
مقام اول: سرکار خانم لیما شاهی از شرکت برق منطقه ای اصفهان
مقام دوم: سرکار خانم فریبا عشقی از شرکت مدیریت منابع آب ایران
مقام سوم: مشترکا سرکار خانم‌ها ندا گل محمدی از شرکت آب و فاضلاب استان تهران و اکرم حاجی پور از شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی

*در بخش مسابقات دوبل:
مقام اول: سحر نوروزی از شرکت آب منطقه ای تهران و رؤیا یعقوبی نژاد از آب و فاضلاب استان تهران
مقام دوم: افسون ظهوری و منیر مصطفی نژاد از شرکت برق منطقه ای گیلان
مقام سوم: بصورت مشترک (مهدیه فقیه زاده از آب تهران و نشمیل مولودزاده از آب و فاضلاب آذربایجان غربی) و (لادن بهروزی از برق منطقه ای خراسان و عادله نوجوان از آب و فاضلاب آذربایجان غربی(
 
*در بخش مسابقات تیمی:
مقام اول: سیما طاهری، سحر نوروزی، رزیتا کمرکبودی، فریبا عشقی و رعنا فیلی صفایی با مربی گری و سرپرستی ناهید سیدصفوی از شرکت مدیریت منابع آب ایران
مقام دوم: عادله نوجوان، فاطمه کوهکلانی، اکرم حاجی پور و نشمیل مولودزاده با مربی گری فریده حاتمی و سرپرستی اکرم حاجی پور از شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی
مقام سوم: بصورت مشترک شرکت برق منطقه ای تهران (اعظم طباطبایی، اکرم طباطبایی، فریباعلیان و سمیه حاجی با مربی گری عاطفه کریمی و سرپرستی زهرا هاشمی) و شرکت برق منطقه ای اصفهان (لمیا شاهی، اطهر محمدی نجف آبادی، لیلا مرادی، مهناز خدام باشی امامی و فهیمه احمدی با مربی گری پری حمیداوی و سرپرستی شهین کرم سیچانی(
شایان ذکر است کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اختصاص یافت.
  • خبرنگار: کبری جوادی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر