بخش مناسبت ها
1396/05/21 11:00:39
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت توانیر:
ورود نیروهای بسیجی به عرصه های تخصصی و فنی یک نیاز اساسی است
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت توانیر گفت: ورود نیروهای بسیجی به عرصه‌های تخصصی و فنی یک نیاز اساسی در صنعت برق است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت توانیر گفت: ورود نیروهای بسیجی به عرصه‌های تخصصی و فنی یک نیاز اساسی در صنعت برق است.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)؛ در ادامه این نشست "هاشم صحرا پور" فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت توانیر در نشستی با مدیر عامل واعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری گفت: با توجه به اینکه متخصصین و مهندسین جز اعضای پایگاه‌های مقاومت بسیج هستند؛ ورود نیروهای بسیج به فعالیت‌های تخصصی یک نیاز است و استفاده از تفکرات وایده‌های این نیرو، افزایش توانمندی و بهره‌وری را در پی خواهد داشت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توانمندی بسیج در اشاعه فرهنگ الگوی مصرف و ترویج انرژی‌های نو گفت: پایگاه مقاومت بسیج این شرکت باتوجه به دیدگاه بسیار خوب مدیر عامل و فعالیت‌های مطلوب فرمانده پایگاه، جز پایگاه‌های موفق وبرتر صنعت آب وبرق کشور است.
در ابتدای این نشست مهندس "مجید فرهزاد" مدیرعامل این شرکت ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی و صنعت برق گفت: نیروهای بسیجی یک بانک منابع انسانی غنی ومتعهد هستند که در حوزه‌ها و شرایط مختلف از جمله بحران، تکیه گاه محکمی برای صنعت برق بوده‌اند و تقویت این نیروها در عرصه‌های مختلف صنعت برق، امری ضروری است.
در پایان این نشست، اعضای شورای پایگاه مقاومت شرکت پیشنهادات و درخواست‌های خودرا بیان کردند که مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.
  • خبرنگار: جعفر تیموری
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد