بخش مناسبت ها
1396/05/18 15:16:00
بازدید مدیر ان روابط عمومی صنعت آب و برق استان یزد از مطبوعات استانی
به مناسبت روز خبرنگار، مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان یزد از روزنامه پیمان و هفته نامه ملک به عنوان اولین مطبوعات استانی یزد بازدید کردند.

به مناسبت روز خبرنگار، مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان  یزد از روزنامه پیمان و هفته نامه ملک به عنوان اولین مطبوعات استانی یزد بازدید کردند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مدیران روابط عمومی به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار با ارکان مدیر مسئول روزنامه پیمان و  ملک مدیر مسئول هفته نامه ملک دیدار تا از زحمات آنها در خصوص اطلاع رسانی صریح و  به موقع اخبار حوزه این صنعت تقدیر نمایند.  

مدیران و کارشناسان روابط عمومی های صنعت آب و برق استان در ادامه این دیدار از  چاپ خانه دفتر روزنامه پیمان بازدید و با نحوه ی فعالیت آن آشنا شدند. 
د راین دیدار رئیس اداره روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد با  تبریک روز خبرنگار ،خبرنگاری  را یک شغل خطیر و پراسترس  خواند   و  ابرازداشت: خبرنگاران با عشق به حرفه خود این کار را انجام داده  و همین علاقه نسبت به کار موجب می شود تا  تمام خطرها و استرس ها را تحمل  و این بار مسئولیت  سنگین را به دوش کشند.
سیدعلیرضا کربلائی اکرمی  در پایان سخنانش  از تلاش های اصحاب رسانه جهت اطلاع رسانی دقیق،  درست  و به موقع در حوزه صنعت آب و برق استان قدردانی نمود.
  • خبرنگار: لیلا احمدی
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد