بخش برق
1396/05/17 10:57:40
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:
روشنایی معابر تبریز باید مطابق استانداردهای جهانی باشد
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با توجه به فرار رسیدن تبریز 2018، روشنایی معابر کلانشهر تبریز باید مطابق استانداردهای جهانی باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با توجه به فرار رسیدن تبریز 2018، روشنایی معابر کلانشهر تبریز باید مطابق استانداردهای جهانی باشد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "عادل کاظمی" به همراه معاون خدمات شهری شهرداری تبریز در بازدید شبانه از روشنایی معابر، با بیان این مطلب افزود: توزیع برق تبریز و شهرداری باید توامان در مسیر اصلاح روشنایی معابر کلانشهر تبریز گام بردارند.
وی با اشاره به اینکه عملکرد دوگانه در این زمینه موجب آشفتگی خواهد بود، گفت: با توافقات صورت گرفته با شهرداری تبریز، به سمت ساماندهی روشنایی معابر حرکت خواهیم کرد.
وی با تاکید بر استفاده از فناوری‌های جدید در احداث روشنایی معابر، تصریح کرد: با هدفگذاری صورت گرفته سعی داریم در آینده نزدیک تعدادی از معابر شهر را به لحاظ روشنایی معابر استاندارد سازی نماییم تا به عنوان نمونه در معرض دید و قضاوت مردم عزیز و نیز مسئولین محترم شهر قرار گیرد.
وی ادامه داد: امیدواریم پس از جلب حمایت مالی شهرداری تبریز و حمایت معاونت محترم عمرانی استانداری، نسبت به تعمیم و استاندارد سازی روشنایی معابر شهری اقدام نماییم.
کاظمی افزود: ما باید به یک نقطه مشترک برسیم تا از آسیب دیدگی شبکه جلوگیری شده و روشنایی مناسب شهر تبریز را تأمین کنیم.
وی اظهار داشت: با اندکی تغییر در آرایش روشنایی معابر، برخی پارک‌ها و پیاده روها نیز روشن می‌شود که هزینه چندانی نیز در پی نخواهد داشت.
در جریان این بازدید، معاون خدمات شهری شهرداری تبریز با تاکید بر تعریف یک روند مناسب در ایجاد و نگهداری روشنایی معابر، افزود: شهرداری کلانشهر تبریز حاضر است تا با ایجاد تعامل با شرکت توزیع نیروی برق تبریز، گام‌های اساسی در این زمینه بردارد.
علی مدبر اظهار داشت: آماده‌ایم تا پروژه‌های مشترک روشنایی معابر را با برق تبریز اجرا کنیم که هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ مبلمان شهری از استاندارد مطلوبی برخوردار باشند.
  • خبرنگار: مهدی زنده‌رزم
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد