بخش برق
1396/05/17 12:36:08
تعمیربیش از ۷۴۰پست برق در استان مرکزی
معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از تعمیر ۷۴۲ پست در استان طی ۴ماه سال جاری خبرداد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از تعمیر ۷۴۲ پست در استان طی ۴ ماه سال جاری خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "داود منصوری" بابیان اینکه یک هزار و ۶۴کیلومتر شبکه برق طی ۴ماه سال جاری تعمیر و اصلاح شده است، افزود:۲۱هزار و ۸۲۱ چراغ روشنایی معابر نیز اصلاح شده است.

وی برگزاری مانورهای مدیریت بحران و تعمیرات جهادی، برنامه ریزی برای نصب ۳۰ سری خازن روی خطوط ۲۰ کیلو ولت، ایجاد سامانه مدیریت ولتاژ،تعمیر ۴۷ترانس در محل و انجام ۵۰ مورد تعمیرات گروهی شبکه  را از جمله فعالیت های اجرایی در راستای افزایش کیفیت ولتاژ تحویلی به مشترکین برشمرد.
منصوری  بابیان اینکه ۱۱ اکیپ خط گرم در استان مشغول فعالیت هستند، افزود: با استفاده از پتانسیل گروه خط گرم بدون قطع کردن خط برق، تعمیرات و سرویس‌دهی به شبکه‌های برق انجام می‌شود و استان مرکزی توسعه عملیات خط گرم را در دستور کار خود قرار داده است.
وی گفت: انعقاد تفاهم نامه همکاری ایمنی در حوزه شهروندی با ارگانهای مرتبط، شناسایی تعداد ۳۳۹ مورد کانون خطر در سطح استان و اصلاح ۶۲ مورد از آنها از ابتدای سال جاری تا کنون در قالب بازدیدهای پیاده روی از شبکه و تاسیسات توزیع برق از جمله فعالیت های انجام شده در حوزه ایمنی بوده است.
معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی خاطرنشان کرد: برگزاری ۱۳ مورد مانور شناسایی و رفع موانع تبلیغاتی از روی پایه های برق و جمع آوری ۱۳۳ مورد مانع تبلیغاتی و برگزاری ۲۴۰ جلسه کلاس بازآموزی ایمنی از دیگر اقدامات صورت پذیرفته در زمینه ایمنی است.
  • خبرنگار: مریم آجرلی
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد