بخش عمومي
1396/04/25 10:56:53
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو در سمنان:
صنعت آب و برق باید در بالاترین سطح خدمت‌رسانی در استان‌ها باشد
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو در جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان سمنان با اعلام این مطلب گفت: صنعت آب و برق به عنوان یک مجموعه خدمت‌رسان بزرگ باید در بالاترین سطح خدمت رسانی در استان‌ها باشد.
 
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو در جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان سمنان با اعلام این مطلب گفت: صنعت آب و برق به عنوان یک مجموعه خدمت‌رسان بزرگ باید در بالاترین سطح خدمت رسانی در استان‌ها باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "علی اکبر مهاجری" معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو با اشاره به موفقیت شرکت‌های تابعه و وابسته وزارت نیرو در استان سمنان در حوزه شاخص‌های اختصاصی و عمومی و همچنین رتبه اول وزارت نیرو در این 2 شاخص در کشور گفت: خوشبختانه در استان سمنان صنعت آب و برق در حوزه‌های اختصاصی، عمومی و فرهنگی موفقیت‌های خوبی داشته‌اند.
مهاجری با اشاره بر اهمیت سرمایه انسانی در سازمان‌های امروزی، بر تکریم شاغلین و بازنشستگان صنعت آب و برق کشوری تائید کرد.
در این نشست حجت الاسلام والمسلمین "علی یزدان پرست" مشاور وزیر نیرو و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو با اشاره به اهمیت توجه به مسائل فرهنگی، جنگ امروز را جنگ فرهنگی عنوان کرد و گفت: مدیران باید مبارزه با دشمنان را در حوزه‌های فرهنگی و دینی از الویت های کاری خود قرار بدهند و ان شاء اله بتوانیم همانند جنگ هشت ساله در عرصه‌های فرهنگی نیز بر دشمنان کشورمان سربلند و پیروز گردیم.
حجت الاسلام و المسلمین یزدان پرست عملکرد صنعت آب و برق را در بخش فرهنگی و دینی در استان سمنان مثبت دانست و گفت: بر اساس ارزیابی عملکرد انجام شده، صنعت آب و برق استان سمنان در کشور از جایگاه بسیار خوبی برخوردار بوده و حائز رتبه سوم کشور شده است.
مهندس "سیدعلی اکبر صباغ" رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان و رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان سمنان نیز در این نشست ضمن تشکر و قدر دانی از معاون وزیر نیرو به دلیل حضور در استان و توجه به مسائل مطروحه در عرصه‌های مختلف اظهار داشت: تعامل و همکاری مدیران شرکت‌های تابعه و وابسته وزارت نیرو در استان با هدف خدمت رسانی بهتر به مردم، بسیار مناسب و مطلوب می‌باشد.
 وی یکی از تصمیمات خوب این شورا را تشکیل کارگروه مناطق مدیران صنعت آب و برق استان در قالب دو منطقه (شرق)، و (مرکزی غرب) بیان کرد و گفت: به منظور استفاده بهینه از امکانات و افزایش تعاملات و هماهنگی‌ها برای خدمت رسانی بهتر این کارگروه تشکیل گردیده است.
در پایان این نشست علیرضا امینیان دبیر شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان سمنان گزارشی از عملکرد این شورا بیان نمود و مدیران عامل صنعت آب و برق نیز به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت زیر مجموعه خود پرداخته و مسائل و مشکلات موجود را مطرح کردند.
  • خبرنگار: محمدمهدی وحدتی
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد