بخش آب
1396/04/24 10:33:00
با شعار "نجات آب، نجات زندگی"
همایش پیاده‌روی خانوادگی صنعت آب و برق استان مرکزی برگزار شد
سومین همایش پیاده روی خانوادگی صنعت آب و برق استان مرکزی با شعار "نجات آب، نجات زندگی" و به میزبانی شرکت آب منطقه ای مرکزی در محل تصفیه خانه آب سد کمال صالح (کوههای مودر اراک) برگزار شد.

 
سومین همایش پیاده روی خانوادگی صنعت آب و برق استان مرکزی با شعار "نجات آب، نجات زندگی" و به میزبانی شرکت آب منطقه ای مرکزی در محل تصفیه خانه آب سد کمال صالح (کوههای مودر اراک) برگزار شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس عزت اله آمره ای مدیرعامل این شرکت گفت: سلامتی جسم و روح کارکنان، ترویج فرهنگ ورزش همگانی، ایجاد شور و نشاط در بین کارکنان و ارتقاء سطح سلامتی و فرهنگ سازی و مدیریت مصرف از اهداف برگزاری این همایش بود.
وی با اشاره به شعار "نجات آب، نجات زندگی" در این همایش افزود: بهینه سازی و تغییر الگوی مصرف در بخش‌های مختلف کشاورزی، شرب و صنعت آب همواره مورد تاکید شرکت آب منطقه ای مرکزی بوده و این شرکت خود را به اتخاذ برنامه ریزی مناسب برای استفاده درست آب ملزم کرده و این همایش نیز در راستای فرهنگسازی و آشنایی همکاران صنعت آب و برق با اهمیت آب، این ماده حیاتی برگزار شد.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مرکزی در این همایش ضمن اینکه خواستار برنامه ریزی به منظور کاهش مصرف آب شد افزود: باید خطر خشکسالی و کمبود منابع آب را جدی بگیریم و در این زمینه اقدامات عملی انجام دهیم.
وی خاطر نشان کرد: مطمئن هستیم که همکاران ما در صنعت آب و برق ما را در اصلاح الگوی مصرف آب همراهی خواهند کرد تا شرایط را به نفع الگوهای درست، رضایت بخش و علمی تغییر دهیم.
آمره ای ادامه داد: ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین کارکنان، تشویق به داشتن زندگی فعال و پویا، ارتقای سلامت، ترویج و توسعه ورزش همگانی و تأمین سلامتی جسم و روح بالا بردن روحیه نشاط و تعاون و همکاری از دیگر اهداف برگزاری همایش پیاده روی صبحگاهی بود.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مرکزی ضمن اشاره به استقبال خوب همکاران از همایش بیان داشت: سومین همایش پیاده روی خانوادگی با حضور بیش از 500 تن از همکاران صنعت آب و برق استان و خانواده‌هایشان رأس ساعت 7 صبح آغاز و با اجرای برنامه‌های متنوع همچون اهدای بسته پیک سلامت، جوایز عمومی، سخنرانی، صرف صبحانه و قرعه کشی پایان یافت.
 
 
 
  • خبرنگار: مسعود بهاری
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد