بخش مناسبت ها
1396/04/16 15:27:34
با رویکرد مدیریت مصرف انرژی؛
نخستین اثر موسیقیایی شرکت توزیع برق خراسان شمالی رونمایی شد
اثر موسیقیایی "مسیر روشن" از تولیدات فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، در حضور مشاور وزیر نیرو در استان رونمایی شد.
 
اثر موسیقیایی "مسیر روشن" از تولیدات فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، در حضور مشاور وزیر نیرو در استان رونمایی شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در آیین تجلیل از ایثارگران صنعت آب و برق خراسان شمالی که با حضور "مرادی" مشاور وزیر نیرو برگزار شد، اثر موسیقیایی تحت عنوان "مسیر روشن" که به سفارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان تهیه شده بود، رونمایی شد.
مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق خراسان شمالی در این باره گفت: اثر موسیقیایی با نام "مسیر روشن" که با هدف ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برق ساخته شده است، برای نخستین بار در تاریخ تاسیس شرکت توزیع برق، رونمایی شد.
مهندس "مهران قوامی" با بیان این که در تهیه این اثر که با کلیپ تصویری همراه است، سعی شده تا بخشی از زحمات دست اندرکاران بخش توزیع برق دیده شود اظهار داشت: همچنین رویکرد اصلی تهیه این اثر، مدیریت مصرفی است و متن شعر به شکل صریح به این مقوله اشاره دارد.
وی در توضیح این بیانات به تاکید وزیر نیرو نسب به استفاده حداکثری از ظرفیت هنرمندان بزرگ محلی اشاره کرد و گفت: به همین منظور مقرر شد، پیام های مدیریت مصرفی را در قالب اثری هنری و با بهره مندی از ظرفیت هنرمندان بومی ترویج دهیم.
وی استفاده از لوکیشن های تصویربرداری بومی استان، به نمایش گذاشتن بخشی از تجهیزات و ماشین آلات تخصصی حوزه برق، اشاره به برق رسانی به روستاها و تامین روشنایی معابر شهرها و اشاره به مزایای بهره مندی از نعمت برق را از جمله مشخصات این اثر ذکر کرد.
این مسئول با بیان این که در این نماهنگ از خواننده محبوب بومی و محلی استفاده شده است افزود: ریتم شاد و محلی موسیقی متن نیز باعث می شود تا مخاطب، بیشترین ارتباط را با آن برقرار کند.
لازم به ذکر است اثر موسیقیایی و تصویری مسیر روشن، به کارگردانی "ایمان بدری" و خوانندگی "محسن میرزازاده" در استان تهیه شده و شعر اثر را نیز "استاد سپاهی لایینی" سروده است.
  • خبرنگار: سمانه تقی‌نژاد
  • سردبیر: امیر جعفری آزاد